Milionerzy. Aorta wychodzi z lewej komory serca, a kończy się... Pani Maria musiała poprosić o pomoc publiczność

TVN pokazuje powtórki programu "Milionerzy", dlatego też nikogo nie powinien dziwić ponowny udział pani Marii Romanek w teleturnieju. Pytanie "Aorta wychodzi z lewej komory serca, a kończy się..." zatrzymały ją w spokojnym marszu po milion złotych.

Pytanie o koniec aorty mogło pokonać zwykłego zawodnika, ale otrzymała je pani Maria Romanek, która - jak już wiemy - wygra w "Milionerach" milion złotych. Tu co prawda musiała pomóc publiczność, ale i tak najbardziej interesuje nas efekt końcowy gry pani Marii.

"Milionerzy". Gdzie kończy się aorta?

Pani Maria od samego początku gry radziła sobie na spokojnie z każdym pytaniem. Ponieważ jest to powtórka programu z marca zeszłego roku, wiadomo było od początku, że również z pytaniem o aortę nie będzie większego problemu.

Pytanie, jakie Hubert Urbański zadał pani Marii Romanek, brzmiało:

Aorta wychodzi z lewej komory serca, a kończy się:

A - w prawej komorze
B - w jamie brzusznej
C - w płucach
D - w mózgu

Nic nie dały długie dywagacje na ten temat, pani Maria poprosiła o pomoc publiczność. A ta wskazała (na szczęście!) poprawną odpowiedź.

Aorta wychodzi z lewej komory serca, a kończy się w jamie brzusznej. Okazuje się, że aorta kończy się rozwidleniem na dwie tętnice biodrowe na wysokości brzucha.

Milionerzy. Pani Maria wygra milion złotych

Pani Maria Romanek jest drugą zwyciężczynią w programie "Milionerzy". W odcinku, który zostanie wyemitowany w środę 23 stycznia, odpowie poprawnie na pytanie za milion złotych.

Więcej o:
Komentarze (4)
Milionerzy. Aorta wychodzi z lewej komory serca, a kończy się... Pani Maria musiała poprosić o pomoc publiczność
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Iza

  Oceniono 1 raz 1

  To przesada w kółko to samo wstyd same powtorki

 • Gość: Aaa

  0

  Okazuje się.... serio???🤣🤣🤣

 • Gość: Zuza

  0

  Brak mi słów! Same powtórki w tej TV!! Familiade przestałam oglądać. To żenujące,absolutny brak szacunku dla odbiorcy. A wczoraj na Milionerach po prostu mnie scielo i też włączyłam TV. Jak można domagać się abonamentu!Za co??!!

 • Gość: Mm

  0

  To stare odcinki leca.nic nowego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX