"M jak Miłość". To nie Pieńkowska miała zagrać Marię Zduńską. Łepkowska zaproponowała tę rolę innej popularnej aktorce!

"M jak Miłość". Rolę Marii Zduńskiej zaproponowano początkowo Danucie Stence. Aktorka ostatecznie odmówiła. Nie chciała wiązać się z jedną produkcją na tak długie lata.

"M jak Miłość" gości w polskich domach od 18 lat. W tym czasie z telenoweli odeszło wielu aktorów i pojawiło się sporo nowych. Nie brakuje jednak i takich, którzy są związani z produkcją od samego początku. Do tego grona należy Małgorzata Pieńkowska, która wciela się w postać Marii Rogowskiej (niegdyś Zduńskiej).

Rolę Marii Zduńskiej miała zagrać Danuta Stenka

Ogromnym zaskoczeniem jest fakt, że to nie Pieńkowska była brana pod uwagę do roli Marii. Kiedy Ilona Łepkowska pisała postać Zduńskiej marzyła, aby wcieliła się w nią Danuta Stenka!

Jednak gwiazda serialu "Diagnoza" ostatecznie odmówiła. Aktorka nie chciała wiązać się z jedną produkcją na tak długie lata.

Nie chciałabym, zajęta pracą, przegapić dorastania moich córek, zmarnować ich uczuć i talentów. One są dla mnie najważniejsze - powiedziała w wywiadzie.

Jesteście ciekawi, jak ewoluowałaby postać Marii, gdyby zagrała ją Danuta? Aktorka sprawdza się w rolach silnych, niezależnych i pewnych siebie kobiet. Co ciekawe, to zupełne przeciwieństwo bohaterki "M jak Miłość". Kto wie, może Stenka dodałaby tej postaci odrobiny pikanterii?

KS

Więcej o:
Komentarze (18)
"M jak Miłość". To nie Pieńkowska miała zagrać Marię Zduńską. Tę rolę zaproponowano początkowo innej popularnej aktorce!
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 18 razy 14

  Brawo Stenka. Utknęłaby w tasiemcu i po karierze.

 • Gość: amp

  Oceniono 11 razy 9

  Co by sie stalo gdyby MjM zniknelo na stale? Powiekszylaby sie liczba bezrobotnych glabow.

 • Gość: issa

  Oceniono 6 razy 6

  odeszło nie tylko wielu aktorów ale i widzów. ja "odeszłam" po kartonach, mialam juz dosyć. I z tego co czytam, słusznie.

 • Gość: Miki

  Oceniono 9 razy 5

  Lubię Stenkę ale Pieńkowska w roli Marii którą gra od lat jest OK.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Oglądam M jak Miłość od 2005 i chętnie przestanę - błagam zakończcie już tego tasiemca. Kto pisze teraz scenariusze, wstyd i żenada, odcinki o niczym brak pomysłów, a TV niech się wstydzi. Nie szkoda pieniędzy na taki gniooooot.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Pieńkowska dobrze gra Marysię w mjakm. Stenka to bardziej ambitniejsza aktorka,raczej nie serialowa choć w Diagnozie świetnie zagrała czarny charakter!

 • Gość: Lola

  Oceniono 7 razy 3

  Dobrze że nie podjęła tej roli. Z drugiej strony ta baba co teraz gra, nie wywracała by oczami na ekranie non stop.

 • striepo

  Oceniono 2 razy 2

  hicior normalnie ... aż 18 lat na tego niusa czekać musieliśmy

 • cleryka

  Oceniono 1 raz 1

  Kim była Maria Zduńska,jakaś postać historyczna czy co?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX