Milionerzy. W czyim filmie pada "To napalm, synu. Uwielbiam zapach napalmu o poranku"? Tak, można tego nie wiedzieć

Milionerzy. Pytanie o zapach napalmu o poranku i reżysera filmu "Czas Apokalipsy" zatrzymało idącego jak burza pana Adriana. Jaka była prawidłowa odpowiedź na pytanie o słowa: "Czujesz to? To napalm, synu. Nic na świecie tak nie pachnie. Uwielbiam zapach napalmu o poranku"?

"Milionerzy" to jeden z najchętniej oglądanych teleturniejów TVN. Nic dziwnego, że stacja od grudnia emituje powtórki odcinków sprzed wielu miesięcy. W poniedziałek 7 stycznia pokazano odcinek nr 126, w którym z pytaniami Huberta Urbańskiego zmierzyli się pan Adrian i pani Agnieszka.

Milionerzy. Pytanie o zapach napalmu o poranku z filmu "Czas Apokalipsy"

Pan Adrian najszybciej ze wszystkich przeszedł eliminacje i na każde kolejne pytanie odpowiadał niemalże bez wahania i bez problemu. Gwarantowany tysiąc zdobył błyskawicznie, szybko też dotarł do pytania za 40 tysięcy złotych. I tu musiał się zatrzymać. Jak brzmiało pytanie, które go pokonało?

W czyim filmie padają słowa: "Czujesz to? To napalm, synu. Nic na świecie tak nie pachnie. Uwielbiam zapach napalmu o poranku"?

 • Francisa Forda Coppoli
 • Woody'ego Allena
 • braci Coen
 • Federica Felliniego

Pan Adrian zadzwonił nawet do przyjaciela i wspólnie z nim ustalił, że chodzi zapewne o film Woody'ego Allena. Zaznaczył swoją odpowiedź i... przegrał całe zdobyte do tej pory pieniądze, prócz gwarantowanego tysiąca.

Pytanie o zapach napalmu o poranku pochodzi z filmu "Czas Apokalipsy". Reżyserem był Francis Ford Coppola i taka też była poprawna odpowiedź na to pytanie. Cytat przytoczony w pytaniu jest jednym z najbardziej znanych w światowej filmografii - ale jak widać, można w stresie zapomnieć, skąd pochodzi.

Milionerzy. Powtórki programu

TVN od początku grudnia emituje wieczorami powtórki "Milionerów". W międzyczasie trwają zdjęcia do kolejnego sezonu programu, który zobaczymy już niebawem, bo wiosną 2019. Śmiało możecie też wysyłać swoje propozycje pytań do TVN - jak widać są widzowie, którzy z tej możliwości korzystają:

Więcej o:
Komentarze (8)
Milionerzy. W czyim filmie pada "To napalm, synu. Uwielbiam zapach napalmu o poranku"?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Leniwy kot

  Oceniono 15 razy 3

  Tuman? Gość jest młody, a ilość filmów dziś jest nie do ogarnięcia, dla średnio inteligentnej osoby, która ma też inne hobby niż właśnie oglądanie filmów. Jak ktoś ma 40 lat to polegnie pewnie na każdym pytaniu z Harrego Potera czy Sagi Zmierzch.

 • arti-s72

  Oceniono 5 razy 1

  tuman...

 • Gość: UPA-OUN

  Oceniono 3 razy 1

  Pakiego chauja relacjonujecie tu teleturniej? To jakiś wasz kolega redakcyjny?

 • Gość: No

  Oceniono 9 razy 1

  Młody chłopak i filmu nie widział,myślę że większość w jego wieku by nie wiedziała

 • Gość: Goś

  0

  Raz raz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX