"Rolnik szuka żony". Nieoczekiwany zwrot akcji. Jan i Maria dali sobie szansę? Para spotkała się po finale. "Było przyjemnie"

Tegoroczna edycja "Rolnik szuka żony" była pełna zwrotów akcji, zwłaszcza w finałowym odcinku. Okazuje się jednak, że to nie koniec niespodzianek.

W Boże Narodzenie TVP tradycyjnie już wyemituje świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Widzowie mogą wtedy dowiedzieć się, co słychać u bohaterów programu, którzy postanowili związać się ze sobą.

Jan i Maria w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony"

Na zdjęciach z nagrań widzieliśmy dwie pary z ostatniego sezonu: Grzegorza i Dorotę oraz Łukasza i Agatę. Okazuje się jednak, że w specjalnym odcinku pojawią się również... Jan i Maria!

Przypomnijmy, że Maria wyjechała z gospodarstwa Jana po tym, jak złapał ją za pupę. Całą sytuacja odbiła się sporym echem w mediach, a TVP było nawet posądzane o promocję molestowania. Po wyjeździe Marysi, Jan zaczął zbliżać się do Małgorzaty. Ostatecznie rolnik dał jej kosza na wizji, czym po raz kolejny zraził do siebie widzów programu.

"Rolnik szuka żony": kolejna niespodzianka

W tym samym odcinku Jan wziął numer do Marii. Najwyraźniej musiał z niego skorzystać, bo jak sam się pochwalił, spotkał się z Marysią na nagraniach do świątecznego odcinka.

Malowaliśmy bombki i było całkiem przyjemnie, Małgonia nie została zaproszona- zdradził w rozmowie z "SE".

Na pytania o przyszłość jego relacji z Marią, Jan odpowiada wymijająco. Myślicie, że z tej mąki będzie chleb? A swoją drogą, chyba nikt nie spodziewał się takiego zwrotu akcji!

Więcej o:
Komentarze (54)
"Rolnik szuka żony". Nieoczekiwany zwrot akcji. Jan i Maria dali sobie szansę? Para spotkała się po finale. "Było przyjemnie"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Iga

  Oceniono 21 razy 19

  Spotkanie na nagraniach jeszcze o niczym nie świadczy. Mam nadzieję, że na tym się ich znajomość skończyła, bo inaczej byłabym bardzo rozczarowana Marią. Ale z drugiej strony jest dorosła i wie co robi. Jeśli ma ochotę na ciąg dalszy - jej życie i jej wybór.

 • Gość: Wiola

  Oceniono 11 razy 9

  Plotku, chyba macie jakieś niesprawdzone info. Po 1. Maria wcale nie wyjechała po tym jak Jan złapał ja za tyłek. Po 2. Na świątecznym nagraniu była Elżbieta nie Maria wcale 😂 kto tam u Was pracuje? Przedszkolaki??

 • Gość: Longa

  Oceniono 10 razy 8

  Ten Babiarz po kilku tygodniach stwierdzi, że chemii już nie ma i po romansie. Pani Mario szkoda czasu !😭😭

 • Gość: Babcia54

  Oceniono 9 razy 7

  Dla mnie Jan to facet bez wyrazu i dalszego życia . Mam nadzieję ,że Maria szybko się opamięta .

 • aia7

  Oceniono 6 razy 4

  Z tej mąki chleba nie będzie. Maria może by i chciała, ale jest ostrożna. A Jan? Cóż, babiarz i tyle.

 • Gość: Ela

  Oceniono 3 razy 3

  Facet zmiennym jest

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX