Rolnik szuka żony. Małgosia i Paweł będą w odcinku specjalnym. Brzuch Gosi jest już naprawdę spory!

Odcinek specjalny programu "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami. Na planie obecni byli Małgosia i Paweł - urocza para z jednej z poprzednich edycji. Małgosia pochwaliła się sporym ciążowym brzuszkiem.

Choć program "Rolnik szuka żony" dobiegł już końca (finał odbył się w zeszły weekend), fani show czekają na specjalny odcinek świąteczny. Wiemy, kogo w nim zobaczymy - jedną z par na pewno będzie Małgosia i Paweł, którzy są już małżeństwem i spodziewają się dziecka.

Rolnik szuka żony. Małgosia i Paweł w specjalnym odcinku świątecznym

Małgosia i Paweł wzięli udział w czwartek edycji programu "Rolnik szuka żony". Jesienią wzięli ślub i niebawem zostaną rodzicami swojego pierwszego dziecka. Małgosia, która sama siebie nazywa "rolniczką na obcasach", w zaawansowanej ciąży wygląda przepięknie. Widać, że to już naprawdę niedługo i zapewne za kilka tygodni usłyszymy, że Gosia urodziła.

Rolnik szuka żony - odcinek świąteczny

Świąteczny odcinek specjalny został już nakręcony. W telewizji obejrzymy go najpewniej 25 grudnia, czyli w Boże Narodzenie. Kogo zobaczymy w odcinku?

Prócz prowadzącej Marty Manowskiej oraz Małgosi i Pawła, obecni będą również Piotr Kościesza i jego partnerka Katarzyna, Jan Widuliński, Krzysztof Zembrzuski, Grzegorz Toczyłowski i Dorota Lassak, Łukasz Sędrowski i Agata Rusak, Mikołaj Korol i jego żona Marta. Wszyscy wspólnie przygotują świąteczny stół, przystroją choinkę i opowiedzą o tym, jak spędzają swoje święta w rodzinnych miejscowościach.

Więcej o:
Komentarze (6)
Rolnik szuka żony. Małgosia i Paweł będą w odcinku specjalnym. Brzuch Gosi jest już naprawdę spory!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: hhh

  Oceniono 7 razy 7

  Szczęścia dla WAs i synka

 • Gość: andzix

  Oceniono 7 razy 3

  Super. I jakoś nie bylo to dla niej zbyt stresujsce zeby wystapic w zaawansowanej ciazy... :)

 • Gość: Dot

  Oceniono 2 razy 2

  Drogie niedouczone gó...arze, które chcą być dziennikarzami... To normalnych, nie spory brzuch ciążowy. Pojedźcie na wieś do mamuś waszych i zapytajcie.

 • Gość: Gościu 55

  Oceniono 2 razy 0

  Czemu nie ma obrączki?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX