Milionerzy. Co wieńczy puchar zwycięzcy Wimbledonu? Gwiazdy myślały, myślały i... nic to nie dało

Program "Milionerzy" zakończył się odcinkiem specjalnym 6 grudnia. Tym razem o milion zagrały gwiazdy - i lekko nie było. Pytanie o to, co wieńczy puchar zwycięzcy Wimbledonu sprawiło im niemałe kłopoty.

Olaf Lubaszenko i Patricia Kazadi długo zastanawiali się nad odpowiedzią na pytanie za 125 tys. złotych w "Milionerach".

Milionerzy. Co wieńczy puchar zwycięzcy Wimbledonu?

Gwiazdy myślały, myślały... Wykorzystali ostatnie koło ratunkowe, które niewiele im pomogło. W końcu Patricia Kazadi uparła się zaryzykować i... para przegrała.

Co wieńczy puchar zwycięzcy Wimbledonu?

Okazuje się, że wcale nie "rakieta", jak myśleli goście specjalni, ale... ananas.

Milionerzy. Odcinki specjalne

Na koniec sezonu programu "Milionerzy" wyemitowano dwa odcinki specjalne. Wystąpili w nich Olaf Lubaszenko i Patricia Kazadi oraz Aleksandra Adamska i Mateusz Damięcki. Dokładnie tak samo, jak zwykli gracze, gwiazdy miały do dyspozycji trzy koła ratunkowe, a także koło "specjalne". Mogli poprosić o wsparcie obecną Katarzynę Kolendę-Zaleską.

Gwiazdy grały w parach o milion złotych, ale wygranej nie zatrzymywali dla siebie. Cała suma zdobyta w czasie programu szła na konto Fundacji TVN "Nie jesteś sam".

Więcej o:
Komentarze (10)
Milionerzy. Co wieńczy puchar zwycięzcy Wimbledonu? Gwiazdy myślały, myślały i... nic to nie dało
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kasia

  Oceniono 1 raz 1

  Myślałam że "występu"Rozenek i jej tatusia jako koła ratunkowego nic nie przebije ale inteligencja pani Patrycji .......rozbawiła mnie.Ale ona chociaż wie o swojej ignorancji,a pani Rozenek nie.

 • Gość: Babcia

  Oceniono 1 raz 1

  No niestety nasi celebracji wiedzą nie grzeszą. Szkoda że pan Łukaszenko dał się namówić "słodkiej " Patrycji i przegrał.

 • atr8

  Oceniono 1 raz 1

  Niezależnie od szlachetnego celu powinni zrezygnować z tych żenujących ustawek. Podobnie było w ub. roku. Aktorzy nie muszą być inteligentni, ale wysłuchiwać ich dyskusji przy oczywistych odowiedziach to zbyt duże wymaganie. Chociaż rozbawiła mnie gwiazdka obsadzona jako "słodka idiotka". Była sobą? Wzorzec blondynki.

 • martamarzec1989

  0

  Marta marzec

 • Gość: piko

  0

  nie ogladam russi today

 • mmagi

  0

  Żenujące to było,mogli podać im pytania chocby do połowy wygranej a tak to zenada 40tysi ,wstyd,szkoda mi było Kolendy,oczami świeciła za takie małe pieniądze,aktorów mamy nie ma co yntelytgentnych:/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX