"Ślub od pierwszego wejrzenia". Martyna i Przemek już PO ROZWODZIE. "Papierowy dowód, że nam się nie udało"

"Ślub od pierwszego wejrzenia" już za nami. Z Instagramów uczestników dowiadujemy się o ich dalszych losach. Martyna i Przemek są już po rozwodzie.

W finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dwie z trzech par wyznały przed ekspertami, że nie zamierzają dalej ze sobą być i planują wziąć rozwód. Okazuje się, że Martyna i Przemek sprawę w sądzie mają już za sobą.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Martyna i Przemek już po rozwodzie

Martyna i Przemek nie dogadywali się już od samego początku programu. Widzowie chyba przestali mieć nadzieję, że w tej relacji nastąpi nagły zwrot akcji. Rozwód w ich przypadku nie był zatem żadnym zaskoczeniem. Najprawdopodobniej para formalnie nie jest już małżeństwem.

W końcu nadszedł ten dzień, na który tak długo czekałam! Jestem wolna i szczęśliwa - życiowe wyzwania nie powinny Cię paraliżować. Powinny pomóc Ci odkryć, kim naprawdę jesteś. #papierowe udowodnienie, że jednak nam się nie udało - napisała.

Można powiedzieć, że Przemek i Martyna mieli dużo szczęścia przy sprawie rozwodowej i szybko uporali się z "papierkową robotą". Przypomnijmy, że Ania, uczestniczka poprzedniej edycji, długo ubolewała, że sprawa rozwodowa się przeciąga

MT

Więcej o:
Komentarze (12)
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Martyna i Przemek już po rozwodzie. "Papierowy dowód, że nam się nie udało"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • race444

  Oceniono 14 razy 6

  Kolejna szmira dla bezmozgow

 • Gość: demo

  Oceniono 12 razy 6

  Przemek okropnie się zachowywał, ale Martyna tez była beznadziejna

 • Popijajac Piwo

  Oceniono 7 razy 5

  Ślub do pierwszego rzężenia. Jakim trzeba być kur.wiem, żeby się pisać na telewizyjny ślub i rozwód?...

 • elemir

  Oceniono 3 razy 3

  Trudno to nawet skomentować. Pomysłodawcy tego "programu" powinni się wstydzić.

 • Gość: asza

  Oceniono 4 razy 2

  dziwne, ze producenci programu wzięli do programu jako uczestnicxzki dwie koleżanki Ani Wróbel , a Przemek i Maciek podobno się znali ...wiec co jest z tym dobieraniem, mierzeniem, ważeniem, tak jakby wyłaniali z tysiąca chętnych, Martyna poszła po kasę i po rozpoznanie, wywiady i profity....zresztą każdy z nich

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Jak patrzyłam na Martyne od razu mi mina zrzedla Ciągle była jakby kogoś bliskiego pochowala ! Rozumiałam ja że ten wybór dla niej był wielkim niewypałem Ale jej zachowanie to pożal się panie Boże!

 • Gość: nan

  0

  A co z prezentami, oddaje się w takim przypadku, skoro to tylko próba? :)

 • Gość: Jacek

  Oceniono 10 razy 0

  Program dla kretynów. Obejrzalem jeden odcinek i to przez przypadek. Kretyni oglądają a jeszcze wieksi kretyni biorą w nim udział. Trudno nawet to skomentowac. W jak chorym mozgu powstal pomysl takiego programu. Zapewne w amerykanskin wsakze glupszego narodu nie ma.

 • Gość: Greta

  Oceniono 14 razy 0

  a kogo to obchodzi? pseudo celebrytka, brzydka jak noc listopadowa, poszła do programu zeby był fejm a nie mąż

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX