"Milionerzy". "Ile trymestrów trwa ciąża u człowieka?" Myśleliśmy, że odpowiedź na to pytanie zna każdy. Okazało się, że nie

Milionerzy. "Ile trymestrów trwa ciąża u człowieka?" - z takim pytaniem musiał tym razem poradzić sobie uczestnik programu w środę 28 listopada 2018. Jaka jest prawidłowa odpowiedź?

"Milionerzy". Hubert Urbański zaskoczył uczestnika dość prostym pytaniem. Tym razem brzmiało ono:

"Milionerzy". Ile trymestrów trwa ciąża u człowieka?

 • A - 1
 • B - 2
 • C - 3
 • D - 4

Prawidłowa odpowiedź to oczywiście odpowiedź C - 3. Jednak uczestnik wolał "nie ryzykować" i poprosił o pomoc publiczność.

A wy, znaliście odpowiedź na to pytanie?

Milionerzy. Tylko dwóch milionerów w Polsce po programie

Zaledwie dwie osoby zdobyły główną nagrodę w programie "Milionerzy" - okrągły milion złotych. Sztuka ta udała się Krzysztofowi Wójcikowi w 2010 roku, który odpowiadał na pytanie "Z gry na jakim instrumencie słynie Czesław Mozil". Kolejnego milionera poznaliśmy dopiero 8 lat później, w 2018 roku. Pani Maria Romanek w marcu tego roku w pięknym stylu została milionerką, udzielając poprawnej odpowiedzi na pytanie "Ile to jest 1111 razy 1111, jeśli 1 razy jeden to 1, a 11 razy 11 to 121?

Więcej o:
Komentarze (2)
"Milionerzy". "Ile trymestrów trwa ciąża u człowieka?" Myśleliśmy, że odpowiedź na to pytanie zna każdy. Okazało się, że nie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gniezno

  Oceniono 6 razy 6

  Bardzo wykształcony człowiek he he.

 • Gość: Ja

  Oceniono 5 razy 3

  Przecież już w pytaniu zawarta jest odpowiedź!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX