Top Model. Faworyci odpadli przed finałem. Co wydarzyło się w odcinku? Kto przeszedł do finału?

Top Model - siódma edycja programu zbliża się wielkimi krokami do końca. Co wydarzyło się w ostatnim odcinku przed finałem? Odpadli faworyci, którzy nie poradzili sobie w Los Angeles.

Program "Top Model" tym razem zabrał młodych uczestników na Fasion Week do Los Angeles. Piątka początkujących modeli miała trudne zadanie - wystąpić w prawdziwych, światowych pokazach mody. Jednak nie wszystkim udało się to w 100 procentach. Kto odpadł tuż przed finałem i co wydarzyło się w odcinku?

Top Model. Faworyci odpadają - Michał Borzuchowski i Magdalena Przybielska

Od początku programu niekwestionowanym faworytem "Top Model" był Michał Borzuchowski. Chłopak o charakterystycznej urodzie świetnie wypadał w sesjach zdjęciowych. Poległ jednak w Los Angeles, gdzie zadanie - pozornie - było proste: pójść w jak największej liczbie pokazów. Tymczasem Michał zaliczył bardzo szybką porażkę - odrzucono go w ostatniej chwili. Poddał się i już nie walczył o swoje - w przeciwieństwie do jego kolegi. Hubert Gromadzki poradził sobie z tym wyśmienicie i pracował na kolejnych wybiegach.

Magda Przybielska w "Top Model" miała swoje lepsze i gorsze występy. Jej występ w Los Angeles bez wątpienia nie przejdzie do historii jako najlepszy - Magda nie czuła się swobodnie na pokazach i było to widać. Tłumaczyła, że to długie do ziemi ubranie krępowało jej ruchy. Magda Przybielska odpadła z programu, bo straciła wsparcie Katarzyny Sokołowskiej z jury.

Top Model - kto przeszedł do finału? Hubert Gromadzki, Ania Markowska i Kasia Szklarczyk powalczą o tytuł

Z przedfinałowej piątki uczestników do ścisłego finału i ostatniego odcinka "Top Model" przeszły tradycyjnie trzy osoby. Faworytem jest Hubert Gromadzki, który w ostatnich odcinkach wyrósł na rasowego modela. Konkurują z nim Kasia Szklarczyk i Ania Markowska. Ta ostatnia cieszy się jednak ogromną sympatią widzów. Kto wygra "Top Model"? Przekonamy się już za tydzień.

Finał Top Model 7

Finał siódmej edycji "Top Model" już za tydzień. TVN pokaże zmagania finałowej trójki uczestników w poniedziałek 26 listopada w programie na żywo. Widzowie mogą głosować na swoich ulubieńców w głosowaniu SMS. Faworytem zdecydowanie jest Hubert Gromadzki, jednak jeśli spojrzeć na poprzednich zwycięzców "Top Model", to przyszła chyba pora na wygraną kobiety, dzięki temu show zachowa różnorodność.

Dotychczasowi zwycięzcy:

1. edycja - Paulina Papierska
2. edycja - Olga Kaczyńska
3. edycja - Zuzanna Kołodziejczyk
4. edycja - Osuenhe Ugonoh
5. edycja - Radosław Pestka
6. edycja - Patryk Grudowicz

Więcej o:
Komentarze (8)
Top Model. Faworyci odpadli przed finałem. Co wydarzyło się w odcinku? Kto przeszedł do finału?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: reni

  Oceniono 6 razy 2

  w momencie kiedy Kasia dostała dodatkowy pokaz, produkcja musiała pokazać, że Ania wcale nie jest gorsza i nakręcili sytuację, że niby -ni z tego ni z owego dyrektor fashion week podszedł do Ani i dał jej jeszcze jeden pokaz. To było na maxa ustawione..Michał powinien wejść do finału zamiast Ani

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 2

  Ta dziewczynka, a raczej dziecko Michał był faworytem tylko nastolatek. Ma jeszcze czas - dobrze powiedzieli jurorzy.

 • Gość: babba

  Oceniono 6 razy 2

  szkoda Michala, nietuzinkowa uroda ktora go wyroznia wsrod setek plastikowych Barbie i Kenow. byl moim faworytem. moze zbyt filigranowy by brac udzial we wszystkich pokazach ale ma wyglad ktory go wyroznia, jak mowili zaproszeni goscie - moglbypracowac wiele lat. wygra napewno plastikowa Kasia ktora jest klonem Krupy i ktora ja faworyzuje bo widzi w niej siebie kiedy zaczynala. albo Ania ktora lapie fanow na ckliwa historie o walce z nowotworem. ona jest fotogeniczna ale ma mocna, umiesniona sylwetke nie bardzo na wybiegi.

  powinien wygrac Michal bo on w przeciwienstwie do Kasi czy Ani nie bylby bardzo dobrym modelem, jednym z wielu - ale top-modelem, oryginalem jedynym w swoim rodzaju.
  ten program jak jemu podobne to ustawka

 • Gość: Ona

  Oceniono 1 raz 1

  Powinna wygrać Kasia lub Hubert. Anka w niczym nie przypomina modelki. Raczej kulturystkę z wielkimi wargami. Dobrze, że odpadł ten cwaniakowaty zniewieściały chłoptaś.

 • Gość: E

  Oceniono 3 razy 1

  Dobrze ,że odpadł ten dzieciak,powinna wygrać Kasia

 • Gość: ups

  0

  Jacy faworyci? Akurat ten chłoptaś Michał nie był ciekawy. Poza tym mega zarozumiały. Magda poruszała się fatalnie, podobnie, jak barczysta Anka.

 • Gość: Waldi

  0

  Kibicuje Hubertowi, bądź Katarzynie. Ta "wielka" dziewczyna nie powinna zajść tak daleko. To jakieś nieporozumienie.

 • Gość: Sandra

  Oceniono 1 raz -1

  Nie oglądam tego, ale ten blondyn był spoko. :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX