"Rolnik szuka żony". Dorota zaskoczyła Grześka swoim wyznaniem. Ono może wiele zmienić

"Rolnik szuka żony". W tym odcinku programu rolnicy udali się z wizytą do swoich wybranek. Grzegorz być może inaczej spojrzy na związek z Dorotą.

"Rolnik szuka żony". Widzowie programu już wiedzą, które kandydatki spodobały się rolnikom. Grzegorz wybrał Dorotę, choć do samego końca nie mógł podjąć decyzji. Jan od początku miał słabość do Małgosi, która także coś do niego poczuła. Marek zdecydował się na Olę, czym zaskoczył fanów, którzy byli pewni, że będzie z Anetą. Krzysztof postanowił spróbować z Eweliną, która jako jedyna pozostała na jego gospodarstwie. Za to Łukasz zakochał się w Agacie od pierwszego wejrzenia.

"Rolnik szuka żony". Rolnicy odwiedzają wybranki

Grzegorz pojechał do Doroty, z którą dzieli go ponad 600 km. Nie ukrywał, że mają ze sobą kontakt i stęsknił się za nią.

Ciągnie mnie do niej. Stęskniłem się - przyznał.

Ona także bardzo się ucieszyła na jego widok. Miło spędzili czas, rozmawiali także o wspólnej przyszłości. Nie bez znaczenia był też fakt, że rolnik przypadł do gustu rodzinie Doroty. Jej bliscy głośno mówili, że im kibicują. 

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1/ Rolnik szuka żony

Wszystko układało się po ich myśli, dopóki nie pojawił się temat dzieci i małżeństwa. Grzegorz miał nadzieję, że zbliżą się do siebie, zanim wezmą ślub. Ona jednak zdobyła się wtedy na wyznanie, które zburzyło plany rolnika:

Przepraszam, ja jestem takiej wiary, że nawet nie możemy ze sobą zamieszkać przed ślubem - powiedziała.

Zszokowała tym samym Grzegorza, który zaczął się zastanawiać nad tym, jak się poznają na odległość. W następnym odcinku okaże się, czy ich związek przetrwa i czy rolnik dalej będzie chciał się starać o Dorotę pomimo jej wyznania.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1/ Rolnik szuka żony

A jak wyglądały spotkania innych rolników?

Krzysztof

Także Krzysztof był w stałym kontakcie z Eweliną. Dziewczyna nie ukrywała, że cieszy się na jego widok. Jednak ma wątpliwości, czy z jego strony jest głębsze uczucie.

Jesteśmy teraz na etapie przyjaźni. Będę za nim tęsknić, jak wyjedzie - przyznała.

Marek

Ola nie ukrywała, że pomiędzy nią a Markiem nie ma uczucia. Kobieta zauważyła, że nawet nie starał się jej bliżej poznać.

Jan

Małgosia przed przyjazdem Jana nie mogła spać w nocy. Bardzo chciała go zobaczyć. Wszystko wskazuje na to, że myślą o sobie na poważnie.

Łukasz

Agata po nagraniach została na gospodarstwie Łukasza. Okazało się, że ma urlop. Zaczęli mówić też o dzieciach i mają nadzieję, że szybko się ich doczekają. Łukasz wyznał też, że nie może się doczekać, aż zamieszka u niego.

Komu kibicujecie? Myślicie, że Grzegorz wystraszy się wyznania Doroty?

AW

Więcej o:
Komentarze (79)
"Rolnik szuka żony". Dorota zaskoczyła Grześka swoim wyznaniem. Ono może wiele zmienić
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: raja

  Oceniono 50 razy 46

  Marek coś strasznego, antyreklama faceta, zupełny brak kultury

 • Gość: wadd

  Oceniono 52 razy 44

  co za piękna bieszczdzka rodzina, ciepło, radość, spiew, ale Grzesiu miałeś szczęście

 • Gość: jakaona

  Oceniono 37 razy 31

  Dlaczego Marek wybrał Olę ? Bo boi się kobiet i chciał się wycofac jak najszybciej a wiedział, ze z Ola sie nie uda więc niby ją wybrał zeby nie musieć zblizac się do źadnej z kobiet. Zawsze będzie sam.

 • Gość: sisio

  Oceniono 41 razy 29

  marek jest beznadziejny , Ola inteligentna, oczytana, szkoda dla takiego nieokrzesanego gbura. Powinien iść do psychiatry, na pewno coś by pomógł, ma zaburzone postrzegania świata i ludzi.

 • Gość: lalala

  Oceniono 16 razy 16

  Marek straszny, czy to kamery go tak krepują czy on naprawdę taki jest? Szok i niedowierzanie hmm

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 32 razy 16

  Jeśli facet poważnie myśli o stworzeniu rodziny, to zgodzi się na jej warunki. Tym bardziej jeśli jego wybranka naprawdę na poważnie traktuje swoją wiarę. To taki pierwszy test, czy ich związek ma sens. Wiem, że w dzisiejszych czasach ciężko o faceta, który nie myśli tylko penisem, ale ona z tą swoją wiarą udowadnia, że jest wartością kobietą. A chyba warto.

 • Gość: Krzysztof

  Oceniono 20 razy 14

  Ja kibicuję Grzeskowi i Dorocie ale on musi wiedzieć że kobieta taka jak Dorotka nie jest tylko po to by miał kobietę do dupczenia ale jest kobieta po to by ją kochać i być przez całe życie na dobre i złe.

 • Gość: Trele

  Oceniono 19 razy 13

  Dlaczego ta co powinna nosić aparat ortodontyczny nie zaprosiła swojego gościa do domu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX