[TYLKO U NAS] Znamy nazwiska uczestników 4. edycji programu "Agent-Gwiazdy". TVN stawia na młode twarze

Wiemy, kto wystąpi w najnowszej edycji "Agenta-Gwiazdy". Nasz informator zdradził nam, że na udział w show zgodzili się Angelika Mucha, znana jako Littlemooonster96 oraz Damian Kordas.

To, że 4.edycję show "Agent-Gwiazdy" poprowadzi Kinga Rusin wiadomo już od jakiegoś czasu. Informację tę potwierdziła sama dziennikarka. Nazwiska uczestników powinny jednak zostać tajemnicą, jednak już teraz pojawiły się przecieki.

"Agent-Gwiazd" - znamy pierwsze nazwiska

Tym razem w "Agencie-Gwizdy" zobaczymy m.in. znanych i lubianych youtuberów. Osoba związana z produkcją zdradziła "Plotkowi", że TVN podpisał umowy z Angeliką Muchą znaną jako Littlemooonster96 oraz blogerem Damianem Kordasem, któremu sławę przyniosło zwycięstwo w 4. edycji "MasterChef". 

Teraz TVN stawia na młodych youtuberów. To oni mają być powiewem świeżości i wszyscy liczą, że przyciągną przed telewizory młodszą część widowni. Poza tym Littlemooonster96 jest jeszcze na fali popularności po udziale w "Tańcu gwiazdami". Ludzie ją pokochali. Z kolei Damian Kordas sprawdził się w "MasterChefie", a jego książki nieźle się sprzedają - powiedziała nami osoba pracująca przy programie. 

Kogo jeszcze zobaczymy w programie "Agent-Gwiazdy"?

W show mają pojawić się również twarze znane z telewizji. Portal "Pudelek.pl" donosi, że właśnie ruszyły zdjęcia do programu, a na lotnisku przed wylotem na plan "Agenta-Gwiazdy" widziana była Viola Kołakowska - aktorka i matka dzieci Tomasza Karolaka. Oprócz tego do samolotu miał wsiadać bokser Andrzej Gołota.

Natomiast Party.pl twierdzi, że w produkcji nie zabraknie też Rafała Jonkisza - przystojnego modela, który w 2015 roku zdobył tytuł Misstera Polski. 

Jak wam podobają się tacy uczestnicy? Myślicie, że sobie poradzą?

AG 

Więcej o:
Komentarze (21)
"Agent - Gwiazdy". Znamy nazwiska uczestników 4. edycji programu. TVN stawia na młode twarze
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gwiazda

  Oceniono 10 razy 10

  Agent to jest tam potrzebny, żeby gwiazd poszukał. Ja pierdzielę, Mucha fanka Biebera -gwiazda, Viola druga. Niedługo gwiazdami będą dalecy krewni kogoś sławnego, tzw. piąta woda po kisielu. Do Goło y tylko nic nie mam

 • Gość: mika

  Oceniono 9 razy 9

  Viola Kołakowska, zawód- matka dzieci Tomasza Karolaka ;D ;D ;D

 • Gość: TeamKinia

  Oceniono 7 razy 7

  Sam bym poszedł, ale nikt do mnie nie dzwonił...

 • Gość: M

  Oceniono 6 razy 6

  Czyli agenta w tym sezonie nie oglądam. Nie znoszę "gwiazdy Muchy , bo niby z czego jest znana. Zwykle dziecko A niby 20.lat? A gluoiutka jak 12 latka. Kinga też już powinna iść na emeryturę.

 • Gość: Oko

  Oceniono 6 razy 4

  Młode twarze=Rusin+Gołota.

 • Gość: kaja

  Oceniono 5 razy 3

  Littlemonster - uderzaja do gimbazy. Spoko, że ta sama prowadząca jest, bo naprawdę daję radę. Lubię ją :)

 • Gość: Mary

  Oceniono 4 razy 2

  Najbardziej nie podoba mi się w tym programie prwadząca kinia..rusin....

 • Gość: zxcv

  Oceniono 1 raz 1

  ile lat ma Rusin? Bo ja bym powiedziała ze 40. Super wyglada

 • Gość: daro

  Oceniono 1 raz 1

  Kinga to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX