"Top Model". Daria chciała zrobić Hubertowi na złość? Jej pytanie nie spodobało się rywalowi

"Top Model". Daria wbiła Hubertowi szpilę.

"Top Model". Kolejny odcinek show za nami. Tym razem uczestnicy polecieli do Los Angeles, gdzie brali udział w castingach do LA Fashion Week. Niestety, Hubert zapomniał kompozytów, czyli wizytówek modela z jego zdjęciem, imieniem, wymiarami i innymi podstawowymi informacjami oraz kontaktem do agencji. To jedna z najważniejszych rzeczy podczas castingów. 

"Top Model". Daria pogrążyła Huberta

Daria wiedziała, że Hubert nie ma tych dokumentów, jednak na wspólnym przesłuchaniu nie omieszkała zadać projektantowi kłopotliwego dla jej kolegi pytania.

Czy mamy wam dać teraz kompozyty? - zapytała.

Hubert był zdezorientowany. Widzowie także odebrali to jako pewną złośliwość ze strony koleżanki. 

Przecież wiedziała, że Hubert ich nie ma. Po co więc pytała, skoro sami ich nie chcieli?
Pytanie Darii... słabe. 

Ostatecznie jednak Hubert dostał się na 4 pokazy, co jest bardzo satysfakcjonującym wynikiem. Więcej na swoim koncie, bo 5, miała jedynie Ania. Daria natomiast nie zakwalifikowała się na żaden. Jej zmartwieniem był wzrost, ale to brak umiejętności chodzenia zadecydował o jej porażce, co jurorzy wzięli pod uwagę przy werdykcie i wyeliminowali ją z programu.

"Top Model". Daria pożegnała się z programem

Niektórzy byli niepocieszeni odpadnięciem ich faworytki.

Nie rozumiem, zostawili zwykłą lalunię, a odrzucili bardzo interesującą i intrygująca dziewczynę, która od samego początku była mega pod każdym względem.
Dokładnie...Ta cała Kasia jest nudna i nijaka. Ciągle ta sama twarz i jeszcze uważa, że jest najlepsza. Szkoda Darii.
Daria może nie ma wzrostu, ale kładzie wszystkich na głowę pod względem wyglądu, jest charakterystyczna i ma dobre zdjęcia do tego wspiera Anie i nie dąży do celu po trupach jak niektórzy.

Inni natomiast wtórowali jurorom i w komentarzach nawiązywali do słabego chodzenia Darii po wybiegu.

No nareszcie! Chodziła jak kaleka i ręce jej latały jakby nie miała kości, porażka, mój pies lepiej chodzi jakbym go miał.
Fotomodelka tak, ale modelka nie. Program powinien ich nauczyć wszystkiego, a zwłaszcza chodzić, bo to podstawa.
embed

A wy, zgadzacie się z opinią jury?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>

Więcej o:
Komentarze (37)
"Top Model". Daria chciała zrobić Hubertowi na złość? Jej pytanie nie spodobało się rywalowi
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Haha

  Oceniono 15 razy 13

  Daria chodzi po wybiegu jakby miała wybite oba barki

 • Gość: gosc

  Oceniono 12 razy 8

  chodziła tak że myślałam że to żart zrobiła karykature ze ZWYKŁEGO chodzenia to ja już rano lepiej biegnę do autobusu tj. swojego roys roysa :-) jak kolwiek to się pisze, czasami Daria ...jak ma znaczenie, oglądają to ludzie. A szanowna komisja Darii nie nauczyła?

 • Gość: Jan

  Oceniono 13 razy 5

  Daria jest zawistna i złosliwa. Dobrze ze odpadła bo robiła zĺą atmosferę. Na koniec wkopała kolegę. Fuj

 • Gość: Lidka Pruszkowska

  Oceniono 6 razy 4

  Po kilku miesiącach pod okiem Dżoany &company nie nauczono jej chodzic? To powinna dawno odpasc skoro nie umiala. Albo to ustswka jakas by nie wyszlo ze za wzrost. Szkoda ze Szymon i Zosia odpadli.

 • Gość: Koko

  Oceniono 10 razy 4

  No I dobrze , że wreszcie odpadła. Ta komisja to jakaś pomyłka. Tylko za wygląd twarzy przechodzi taka pokraka.A charakterek jaki wstrętny!

 • maru1990

  Oceniono 3 razy 3

  Daria poprstu mowi to co myśli na głos...Moze nie jest piekna, ma krzywe nózki, nie umie chodzic na wybiegu...ale zdecydowanie ma TO COŚ ...bardziej niż te dwie blondynki

 • Gość: Anka.

  Oceniono 7 razy 3

  Hubert mógł się wykazac chodzeniem, a Daria swoimi zdjęciami. Nie wydaje mi się, że zrobiła to specjalnie po prostu zdawała sobie sprawę z tego, że jej chód jest tragiczny więc próbowała wybronic się zdjęciami i tyle. Każdy by walczył, Hubert ma potencjał i ze zdjęciami czy bez udało mu się zdobyć wejściówkę na wybieg.

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 3

  nie chce nikogo obrazić ale w programie jest za duzo rożnych poronionych pomysłów a nie ma modelingu i podstawy nauki chodzenia bo nie wszyscy potrafią tak odzawolania chodzić jak rasowy model. A swoja droga "wielka komisja" tego nie widziała czy nie chciała tego widzieć

 • lukasgld

  Oceniono 4 razy 2

  Oni szukają Top Model. Modelki kompletnej tak mi się wydaje. Do pokazów i do zdjęć, a Daria nie umie chodzić jak na razie po wybiegu, chodzi tragicznie, może być na razie modelką tylko do zdjęć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX