"Rolnik szuka żony". Rolnicy wybrali. Łukasz jeszcze raz obraził Paulinę. Wyjawili też z Agatą, o czym marzą

"Rolnik szuka żony". Rolnicy wybrali kobiety, do których coś poczuli. Kilku z nich wiąże poważne plany ze swoimi wybrankami.

"Rolnik szuka żony". Rolnicy dokonali wyboru i zdecydowali, z którymi kobietami chcieliby spróbować stworzyć związek. Łukasz, Krzysztof i Jan już wcześniej mieli swoje faworytki. Najwięcej problemu miał Grzegorz. 

Łukasz

Łukasz bardzo szybko zakochał się w Agacie. Podziękował więc pozostałym dziewczynom: Iwonie i Paulinie. Przypomnijmy, że z tą drugą rozstał się w niezbyt miłych relacjach. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1/ Rolnik szuka żony

Marta Manowska zapytała się go, dlaczego nie ma w jego domu pozostałych kobiet. Rolnik opowiedział, jak do tego doszło i przy okazji obraził Paulinę:

Odesłałem dwie kandydatki. Iwonkę,która byłą bardzo miłą koleżanką. Wczoraj - Paulę. Niezbyt miłe to było, ale cieszę się, że tak to się stało. Ona nie jest dobrym człowiekiem. Zrobiła awanturę, po tym, co usłyszała - mówił.

Prowadząca nie ukrywała, że jest zachwycona uczuciem, które pojawiło się pomiędzy Łukaszem a Agatą. Rolnik nie wierzy, że wreszcie znalazł miłość. Oboje opowiedzieli też o swoich marzeniach. Chcą stworzyć rodzinę, więc planują ślub i dzieci.

Marzenie się spełniło. Ona spełniła moje, mam nadzieję, że ja spełnię jej - mówił wzruszony Łukasz Marcie Manowskiej.
Wreszcie pokochałem - dodał.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1/ Rolnik szuka żony

A jak wybrali pozostali rolnicy?

Grzegorz

Grzegorz miał spory dylemat, którą dziewczynę wybrać. Do żadnej nie poczuł nic wielkiego, jednak postanowił dać szansę Dorocie. Wierzy, że im się uda i ma nadzieję, że się pobiorą.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1/ Rolnik szuka żony

Jan

Jan od samego początku poczuł coś do Małgorzaty. Nie ukrywał, że to ona zdobyła jego serce. Pozostałe kobiety, Maria i Elżbieta, zobaczyły to i same opuściły jego gospodarstwo. Jego wybranka przyznała, że się zakochała.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1/ Rolnik szuka żony

Krzysztof

Krzysztof wybrał Ewelinę, z którą chce spróbować stworzyć związek. Dziewczyna zgodziła się dać mu szansę. Udali się nawet do kościoła, gdzie rozmawiali o swoich marzeniach i wyrazili nadzieję, że staną na ślubnym kobiercu.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1/ Rolnik szuka żony

Marek

Marek mówił w poprzednich odcinkach, że to nie on dokona wyboru, a jego kandydatki. Jednak fani programu uważali, że najbardziej pasuje do Anety. Rolnik jednak poczuł inaczej i podziękował jej za udział. Jego wybór padł na Olę.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1/ Rolnik szuka żony

Jak myślicie, komu się uda?

AW

Więcej o:
Komentarze (100)
"Rolnik szuka żony". Rolnicy wybrali. Łukasz jeszcze raz obraził Paulinę. Wyjawili też z Agatą, o czym marzą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: E.

  Oceniono 59 razy 55

  Marek „uciekł” przed ew. związkiem. Wybrał dziewczynę, której na nim specjalnie nie zależy. Nie migł teho nie zobaczyć. Zapewne postanowił pozostać kawalerem.

 • Gość: Softketchup

  Oceniono 53 razy 47

  Szkoda mi Marka, Ola do niego nie pasuje. Zachwycona jego wyborem nie była i było to po niej widać. Aneta była dla niego najodpowiedniejsza- ciepła, rodzinna.
  Grzegorz- chyba wybrał dobrze.
  Łukasza i Agaty komentować nie będę, bo widać, że znali się wcześniej, ale jest chamem obrażając Paulinę.

 • Gość: Aga

  Oceniono 62 razy 36

  Grzegorz na randce z Martyną mówił jej komplementy, był ciepły, trzymał za rękę... Widać było to coś również z jego strony. Wybrał Dorotę która namieszała mu w głowie bo go przelizała :/ żal i wielka szkoda

 • Gość: elemele

  Oceniono 36 razy 32

  Marek stchórzył. Wybrał Olę, bo widział, że nie jest nim zainteresowana. On boi się kobiet.

 • Gość: Gość 12

  Oceniono 38 razy 28

  Marek walcz o Anete bo na dzień dzisiejszy pewnie zero kontaktu z Panią która wybrałeś. Ech Grześ Grześ jeszcze trochę Ci brakuje do kryzysu wieku średniego a tu taki wybór. No cóż twój wybór ale Martyna piękna mądra ciepła kobieta i obyś nie żałował swego wyboru. Łukasz i tak już nie ocieplisz swego wizerunku.

 • Gość: Kobieta

  Oceniono 35 razy 25

  Zachowanie Łukasza jest oburzające, egoistyczne i narcystyczne. A inaczej mówiąc żal.pl. Jeszcze gorzej, bo Agata na to pozwala. Oboje siebie warci!

 • Gość: Hmmm...

  Oceniono 23 razy 19

  Większość fanów "Rolnika" bardzo źle ocenia zachowanie Łukasza... A co powiecie o Janie? Moim zdaniem on zachował się po niżej jakiejkolwiek krytyki... Nie dość że nie pomógł kobietom opuszczającym jego gospodarstwo to jeszcze tyłka nie podniósł żeby się pożegnać....Burak i prostak z niego wylazł... Dlatego pasują do siebie z tą "gwiazdą że spalonego teatru"

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 19

  Łukasz postąpił bardzo brzydko, zakochał się powinien odrazu postawić na otwarte karty zawodził Pauline, wykorzystywał. Po co to wszystko nie znam ich ale przykro i żal dziewczyny, bo coś poczuła. Nie można bawić sie uczuciami innych! Kiedyś to mu się od płaci! Nie wygląda na szczerą osobę to widać jak mówi jak się zachowuje! A Agata też jest kobietą ciekawe czy ona chciała by być tak potraktowana! Niby wykształcona a mało inteligentna! Nie zawsze wszystko idzie w parze. Ale trzeba umieć wyjść z twarzą i sercem a Łukasz i Agata tego nie zrobili!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX