"Top Model". Wygrała zadanie, później dostała bilet na Fashion Week. Widzowie nie są zadowoleni. "Masakra, to jakiś żart"

Widzowie są bezlitośni dla jednej z uczestniczek. Choć jest coraz lepsza, ich nastawienie do niej nie jest najlepsze.

"Top Model". Widzowie są bezlitośni dla Magdy. Po ostatnim odcinku nie brakuje negatywnych opinii na jej temat. Nie pozostawili na niej suchej nitki.

"Top Model". Widzowie krytykują Magdę

Uczestnicy wzięli udział w nietypowej sesji. Podczas pozowania byli oblewani farbą, co utrudniało im przyjęcie idealnej pozycji. Zadanie przebiegało bez większych problemów i wszyscy uczestnicy świetnie sobie poradzili. Jednak zwycięzca mógł być jeden. Głosem jury najlepsza była Magda. Internauci jednak mają inne zdanie. 

Masakra, to jakiś żart.
Teraz będą ją na siłę wychwalać, żeby ukazać, że byli nieomylni, zostawiając ją w programie. Najlepsze zdjęcie miał IMO Hubert, no ale przecież chłopaka nie pokażą w tej kampanii. A w sesji z Joanną wyszła tragicznie.
Najgorsze zdjęcie okazało się najlepsze. Wszystko na siłę.
Nie. To się nie dzieje.
Przecież były dużo lepsze zdjęcia.
Ona tu nie pasuje.
Oby odpadła.

Większość jury była zachwycona Magdą, jej pracą i efektami sesji zdjęciowej. Jedynie Joanna Krupa zaczęła mieć wątpliwości.

Może ty nie jesteś taka fotogeniczna, jak myślałam - powiedziała.

Ostatecznie decyzją jury Magda była jedną z osób, które dostała możliwość wyjazdu na Fashion Week. Kto jeszcze wyjedzie? Ania, Kasia, Michał, Hubert i Daria.

Też uważacie, że Magda radzi sobie najgorzej? A może to ona jest najlepsza? 

MT

Więcej o:
Komentarze (30)
"Top Model". Wygrała zadanie i dostała bilet na Fashion Week. Widzowie jednak są bezlitośni
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gossc

  Oceniono 10 razy 10

  magda jest kapryśna i zakompleksiona. nie ma osobowości.

 • Gość: M

  Oceniono 10 razy 10

  Wygląda na wiecznie niezadowoloną. Okropny wyraz twarzy.

 • Gość: ewunia

  Oceniono 13 razy 9

  zawsze wybucham śmiechem jak Dżoana przedstawia jurorów tym swoim amerykańskim akcentem i mówi i o nich jakby co najmniej przedstawiała głowy państw "dajrektor" i "tap disajner", mam wrażenie że Dżoana im dłużej jest w Polsce tym gorzej mówi po polsku, domyślam się że tego wymaga od niej tvn i irytuje mnie już ta nachalna reklama lakierów hybrydowych w czasie programu jak jurorzy podchodzą do jakiejś uczestniczki i są strasznie zainteresowani jej paznokciami jakby to w modelingu było najważniejsze, ten program to jedna wielka kampania reklamowa

 • Gość: gossc

  Oceniono 7 razy 7

  magda nie ma osobowości, jest drętwa i kapryśna. nie kupiłabym niczego co by zareklamowała

 • Gość: Cołcz

  Oceniono 15 razy 7

  Daria, jedynie ona ma to coś, wyjątkowość, niepowtarzalność

 • Gość: Fan

  Oceniono 2 razy 2

  Powinna odpaść już bynajmniej 2 odc temu. W odc, w którym odpadła Żaklina zadanie było jasne mają być zabawne miny a Żaklina tak zrobiła a natomiast Magda drętwa twarz drętwe ciało. Cały czas jedna mina u niej, jej ciągłe kaprysy są nudne! Ale Żaklina odpadła bo nie płakała jak Magda...Top Model? Nieeee...Top Ściema!

 • Gość: Rena

  Oceniono 1 raz 1

  Ona jest najgorsza. Jest nijaka i wiecznie sie dziwnie wygina na zdjeciach. Poza tym to zdjecie jest bardzo kiepskie i bez wyrazu

 • Gość: Kuki

  Oceniono 1 raz 1

  Dziewczyny i chłopaki są naprawdę atrakcyjni ale mało ciekawi. Jedynie Hubert i Daria są wyjątkowi. Zasługują by zajść jak najdalej. Reszta to ładne i nudne "ludzie". Formuła programu niestety z roku na rok się wyczerpuje i staje się coraz to bardziej nudna. Mam wrażenie że na siłę robią ten program chcą zrobić super modelki ale w gruncie rzeczy wiedzą że to tylko program i żadne z nich (choć Hubert i Daria mają ogromne szanse!) nie zrobi kariery jak super top model przystało.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX