Chylińska u Wojewódzkiego obśmiała fragmenty o seksualnych podbojach dziennikarza. Opowiedziała też o swojej mamie

Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki to mieszanka wybuchowa. Artystka odwiedziła studio samozwańczego króla TVN, by opowiedzieć o swojej najnowszej płycie.

Agnieszka Chylińska była kolejny raz gościem Kuby Wojewódzkiego. Tym razem wokalistka opowiedziała o swoim najnowszym sukcesie - płycie "Pink Punk", która wyszła zaledwie kilka dni temu, a już stała się hitem. 

Agnieszka Chylińska na sofie Kuby Wojewódzkiego 

Jak to jest, że znamy się tyle lat i jeszcze się nie spiknęliśmy - zaczęła wokalistka, nawiązując do kontrowersyjnych fragmentów z jego autobiografii. 
No właśnie! - zaczął Wojewódzki, który podchwycił żart.

Kuba Wojewódzki o płycie Chylińskiej 

Nagrałaś świetny teledysk, utwór jest niby pogodny, ale reklamuje tę płytę jako ostro wkurzonej babki - zaczął Wojewódzki, który chciał porozmawiać o najnowszym albumie koleżanki z "Mam Talent".
Jest to jakiś ekshibicjonizm. Opisuje swoje krwawiące serce. (...) Pamiętajcie o tym, że ja od 18. roku życia jestem odcięta od normalnego życia. (...) Ta płyta jest dla mnie możliwością wywalenia wszystkiego z siebie - wyznała piosenkarka. 

Chylińska zdradziła również, że płyta spodobała się jej mamie, która jest równie szalona, co ona.

Mamie się ta płyta podobała. Siedziała u mnie (...) i powiedziała 'Córeczka, płyta jest świetna, ale czy świat cię nie zeżre?' - wyznała Chylińska, która z uśmiechem opowiadała o swojej rodzicielce. 

Chylińska dodała również, że dziś, kiedy wychowuje troje dzieci jest jej trudno zachować rockandrollową duszę. Opowiedziała też o swoim partnerze i o tym, że w jej związek czasem wkrada się rutyna. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (23)
Agnieszka Chylińska u Kuby Wojewódzkiego obśmiała fragmenty o seksualnych podbojach dziennikarza
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • farcry3

  Oceniono 16 razy 16

  Ci "celebryci" na zewnątrz kozacy a w środku kompleksy i słabości, które przykrywają wulgaryzmami. Zyję trochę na tym padole i wiem, że facet publicznie chwalący się podbojami seksualnymi jest w rzeczywistości cienki w łóżku. Kiedyś na takich mówiło się " je....ka teoretyk ".

 • Gość: wariat

  Oceniono 16 razy 12

  Mam wrażenie słuchając i oglądając Agnieszkę Chylińską ,, że ta kobieta za moment eksploduje... I to nie jest komplement.

 • Gość: Mm

  Oceniono 14 razy 8

  Oglądałam i stwierdzam, tragedia! Z panią Agnieszką dzieje się coś niedobrego.
  Natomiast Misiek Koterski wielka zmiana, aż miło było słuchać.

 • Gość: Red

  Oceniono 16 razy 8

  Był moment że wydawało się że ta pani spoważniała,to co zrobiła teraz z sobą i jej zachowanie zaprzeczają temu, mnóstwo tatuaży, przekleństwa,a matka dzieciom przecież

 • Gość: Internautka

  Oceniono 5 razy 5

  Szczerze to nie dało się tego wszystkiego ogladać....
  Misiek, spoko widać spokorniał, ustatkowł sie
  Agnieszka za to cały czas coś silnie "przeżywa" i jest jak bomba która za chwilę wybuchnie tak na serio.śmieszne to nie było.

 • franclajn

  Oceniono 7 razy 5

  Wszystko już było, nic nowego, podobne żarty i teksty. Nuda.

 • Gość: Siwa

  Oceniono 4 razy 4

  Agnieszka zachowywała się w tym programie,jakby się naćpała ;) to jej "skakanie"po kanapie ....O matko-lubię ją,ale przeginała...W programie"mam talent tak się nie zachowuje " ;)

 • Gość: Gośćigość

  Oceniono 8 razy 4

  Są ludzie, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem i są tacy, którzy nie wiedzą co piszą!
  Agnieszka często mówi o mamie i ma z nią fantastyczny kontakt. Na siłę szukanie taniej sensancji!!! To nie jest dziennikarstwo...błędy i kłamstwo

 • byann

  Oceniono 3 razy 3

  To jakaś psychoterapia?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX