"Na dobre i na złe". Dr Agata wróci do serialu? Aktorka odpowiedziała fanom na Instagramie

Dr Agata Woźnicka z serialu "Na dobre i na złe" zniknęła z ekranów, wyjeżdżając w podróż dookoła świata. Stęsknieni fani pytali o jej powrót, a odtwórczyni roli - Emilia Komarnicka, opublikowała oficjalną odpowiedź.

"Na dobre i na złe" od lat cieszy się wysoką oglądalnością i dużą popularnością wśród widzów. Fani czują się bardzo przywiązani do swoich ulubionych bohaterów, nic więc dziwnego, że odczuwają brak każdego z nich. Nie inaczej było z Emilią Komarnicką-Klynstrą, która przerwała pracę w serialu, gdy grana przez aktorkę postać dr Agaty Woźniackiej, wybrała się w podróż dookoła świata. 

Dr Agata Woźniacka z "Na dobre i na złe"

Emilia Komarnicka od siedmiu lat grała w serialu postać młodej, ambitnej i niezwykle empatycznej lekarki, która bardzo spodobała się widzom. Fani razem z dr Agatą, przeżywali wszystkie jej związki, sukcesy czy porażki zawodowe. Gdy postać zniknęła z ekranów, fanów szybko zaniepokoiła długość urlopu aktorki. 

Emilia Komarnicka odeszła z "Na dobre i na złe"?

Na decyzję aktorki o przerwaniu pracy w serialu wpłynęło życie prywatne. Komarnicka została żoną kolegi z planu -  Redbada Klynstry, który gra postać dr Ruuda van der Graafa, a ostatnio aktorka została także mamą

Komarnicka odpowiada

Pod wpływem licznych pytań, czy i kiedy Agata wróci do serialu, Komarnicka postanowiła oficjalnie poinformować fanów. Dobre wieści przekazała na swoim Instagramie:

Aktorka do zdjęcia dr Agaty dodała taki opis:

Dostaje od Was mnóstwo dobrych słów dotyczących granej przeze mnie postaci w "Na dobre i na złe", ale jeszcze więcej zapytań: czy i kiedy Agata wróci z podróży dookoła świata? Oficjalnie potwierdzam - Wróci! Niebawem. Za co szczególnie lubicie dr Woźnicką?

Fani serialu "Na dobre i na złe"

Fani natychmiast odpowiedzieli z entuzjazmem:

Wow! Czekałam na takie wieści! Super, że ulubiona lekarka wróci!
Wreszcie! Moja kochana Agatka. Jedyna, niepowtarzalna. Drugiej takiej w serialu nie ma.
Doktor Agata najlepsza! Uwielbiam ją za ciepło jakie od niej bije, empatię i za podejście do pacjentów. Oby wszyscy lekarze byli tacy jak ona!

My również cieszymy się na powrót aktorki do produkcji TVP2.

KJ

Podwójnie trudny quiz dla bystrych. Musisz znać odpowiedź, ale także domyślić się pytania
1/20Hemofilia:
Zobacz także