Borys Szyc zaśpiewał u Kuby Wojewódzkiego. Co za głos! Petarda!

Borys Szyc już 6. raz był gościem programu Kuby Wojewódzkiego. Aktor opowiedział nie tylko o swoim życiu prywatnym, ale również karierze aktorskiej oraz o tym, jak radzi sobie otwierając teatr w internecie. 

Borys Szyc zagrał ostatnio w takich głośnych kinowych produkcjach, jak "Zimna wojna" czy 'Kamerdyner". Na kanapie u Kuby Wojewódzkiego dał się również poznać szerszej publiczności w roli muzyka i zaśpiewał m.in. jeden z hitów Queen - We Will Rock You. 

W związku z tym, ze Borys 4 września skończył 40 lat, rozmowa obu panów nie mogła obejść się bez tematu związanego z dojrzewaniem i starością. Wojewódzki dopytywał aktora o to, czy widzi u siebie oznaki starzenia. 

Aktor nie rozgadywał się w tej kwestii, ale wymownie wskazał na swoje zakola. Żartował również że lekarz polecił mu lek na prostatę, który właśnie ma pomóc na porost włosów. 

Borys Szyc o swojej córce

Szyc wyznał również, że jest ojcem 13-latki. Zdradził, że dziewczynka chciała pojawić się w studio Wojewódzkiego, ale nie pozwoliły jej na to szkolne obowiązki. 

Mam córkę, ma 13 lat i bardzo tui chciała tu być, ale ma kartkówkę. (...)
Jakie najtrudniejsze pytanie zadaje ci córka?
Nie jest na razie trudnym dzieckiem. To jest 8. klasa.

Borys Szyc o aktorskich wyzwaniach 

Rozmowa nagle zeszła na tematy filmowe.

Nie marzysz o zagraniu u Vegi? - dopytywał dziennikarz. 
Nie powiem, żebym marzył. Nie pojawiła się żadna propozycja. Gdyby się pojawiła, przeczytałbym scenariusz i wtedy podjąłbym decyzję - wyznał aktor. 
Ale ty dojrzałeś - kiedyś byś zagrał, a dopiero później przeczytał scenariusz, ironizował Wojewódzki, który prawdopodobnie w ten sposób nawiązywał do roli Szyca w filmie "Kac Wawa". 

Szyc opowiedział też o swoim nowym projekcie playera promującego teatru w sieci. 

Siedziałem sobie na strychu u siebie w domu. Raczkował wtedy Netflix, a w depresji był Tatr Telewizji. (...) Jestem aktorem i nie mam czasu iść do innego teatru. (...) Ten player TheMuBa jest tak zbudowany, że (...) w trakcie spektaklu będziesz mógł zajrzeć za kulisy. 

AG

Więcej o:
Komentarze (3)
Borys Szyc zaśpiewał u Kuby Wojewódzkiego. Co za głos! Petarda!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Jednorożka

  Oceniono 2 razy 2

  Trochę brakuje dobrego teatru w telewizji.Zaznaczam dobrego .

 • Gość: Bobo

  Oceniono 1 raz 1

  Śpiewa lepiej niż ten cały smolasty

 • Gość: małpa

  Oceniono 3 razy 1

  Szyc trochę się "odkuł "zawodowo i znowu zaczyna pajacować w mediach:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX