"M jak miłość". Małgorzata Kożuchowska wróci do serialu? "Scenarzyści mają bogatą wyobraźnię"

Małgorzata Kożuchowska może ponownie zjawić się w serialu "M jak miłość". Pojawiły się przecieki z produkcji, że TVP bardzo zależy na tym, aby zacieśnić współpracę z gwiazdą.

Małgorzata Kożuchowska skończyła współpracę z "M jak miłość" lata temu, a Hanka Mostowiak zmarła na oczach widzów w bardzo spektakularny sposób. Teraz okazuje się, że twórcy serialu nie wykluczają jej powrotu.

Małgorzata Kożuchowska wraca do "M jak miłość"

Małgorzata Kożuchowska kilka dni temu powiedziała żartobliwie swojemu fanowi, że gra w "M jak miłość" ducha Hanki Mostowiak. "Super Express" donosi, że w tym żarciku jest drugie dno.

Informator z produkcji doniósł, że twórcy "M jak miłość" są jak najbardziej otwarci na taką możliwość. Hanka mogłaby pojawiać się w scenach z retrospekcją, we wspomnieniach najbliższych:

Doświadczenia z Andrzejem Młynarczykiem, który wcielał się w postać Tomka i powracał we wspomnieniach bliskich, pokazały, że widzowie tęsknią za bohaterami, którzy odeszli. Scenarzyści mają bogatą wyobraźnię i nie jest wykluczone, że postać Hani Mostowiak także wróci do serialu – powiedział w rozmowie z "Super Expressem".

Małgorzata Kożuchowska współpracuje z TVP przy serialu "Rodzinka.pl". Gdyby zdecydowała się choć na kilka odcinków w "M jak miłość", fani byliby zachwyceni. Ponoć niektórzy wręcz snują wizję wprowadzenia do serialu postaci zaginionej siostry bliźniaczki Hanki Mostowiak. Ależ to byłaby sensacja. Przecież z serialu znika jej mąż, Marek Mostowiak. 

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (16)
"M jak miłość". Małgorzata Kożuchowska wróci do serialu? "Scenarzyści mają bogatą wyobraźnię"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gg

  Oceniono 10 razy 6

  Kasa z reklam się skończyła, to tatuś dla poratowania finansów córeczki zadzwonił do Rydzyka,, Rydzyk do kaczyńskiego, Kaczyński nakazał kierowcy od wszystkiego zadzwonić do Kurskiego i pisowska gwiazda zmartwychwstanie na ekranie:))
  Cud!

 • Gość: Zoja

  Oceniono 5 razy 5

  I po co ta Kożuchowska wraca. Ten serial już bije rekordy głupoty. Zenada

 • Gość: ciule

  Oceniono 4 razy 4

  ja pierdziele ta moze wszyscy zmarli powroca kto w to wiezy

 • Gość: 1235€

  Oceniono 4 razy 4

  Na ile lat więzienia skazano kartony za to morderstwo?

 • barakuda62

  Oceniono 6 razy 4

  Jak ludzi mogą to tasiemcowe goowno jeszcze oglądać? dla mnie niestrawne się to stało chyba z 10 lat temu a oni to tłuką i tłuką a ciemny lud- przez to chyba że ciemny dalej te bzdety przeżywa.
  W tym tasiemcu to już nawet pies kota wychrobotał więc pora wskrzesić duchy, jak znam TVPiS to i te "smoleńskie" tam mogą postraszyć :?

 • Gość: Gosia

  Oceniono 3 razy 3

  No to chyba jakiś żart. Głupi żart.

 • Gość: Hanka

  Oceniono 3 razy 3

  Dość tego tasiemca

 • Gość: m

  Oceniono 3 razy 3

  Englert jej nie chciał w teatrze, no to gdzieś musi grać. Jaka telewizja i tasiemcowe seriale, taka "aktorka". A może dałaby sobie spokój z występowaniem i pozowała tylko na ściankach np z okazji promocji majtek albo sosu rybnego?

 • Gość: Tarbozaur

  Oceniono 6 razy 2

  Kożuchowska już było z jakiej 2 miesiące spokój od niej Aż się boję otworzyć koncentratu pomidorowego ponieważ chcę zrobić sobie ze starego rosołu pomidorowa boję się że wyskoczy mi z puszki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX