"Rolnik szuka żony". Były gry i... pikantne zabawy. "Poczułem się jak prawdziwy mężczyzna, macho"

W trzecim odcinku "Rolnik szuka żony" działo się naprawdę dużo. Program opuściły kolejne uczestniczki, były odważne wyznania, a nawet krew.

"Rolnik szuka żony" znów zaskoczył swoich widzów. W ostatnim, trzecim już odcinku piątej serii, sporo się działo, a to za sprawą gier i zabaw. 

"Rolnik szuka żony" - rolnicy dokonali trudnych wyborów

W tym odcinku "Rolnik szuka żony" każdy z uczestników musiał wybrać tylko trzy partnerki, które zabierze do swojego gospodarstwa. Decyzje były trudne, jednak ułatwić miały je gry i zabawy. Te miały sprawić, że rolnicy lepiej poznali swoje potencjalne partnerki i mogli wybrać, które zaprosić do gospodarstwa.

Masaże i trudne pytania w "Rolnik szuka żony" to nowość

Wśród wspomnianych zabaw, najciekawszy był masaż. Krzysztof bardzo chętnie zabrał się do dzieła i masował karki wszystkich uczestniczek. Ich reakcje były różne, ale najlepiej bawił się rolnik, który był wyraźnie ucieszony. 

'Rolnik szuka żony 5''Rolnik szuka żony 5' Screen TVP 1

Kiedy wydawało mu się już, że lepiej być nie może... dziewczyny zaproponowały, że się odwzajemnią. Krzysztof wygodnie rozsiadł się w fotelu, a panie go masowały. Nagrodą dla tej z najbardziej zręcznymi dłońmi miał być całus od rolnika. Uff.. atmosfera nieźle się rozgrzała...

Krzysztof zadawał swoim kandydatkom również trudne pytania, na które oczekiwał szczerych odpowiedzi. I tak Jessica została zapytana o to, co zrobiła w życiu szalonego. 

Najbardziej szalona historia z mojego życia? Chodziłam z mikrofonem i radiem na plecach i śpiewałam piosenki t.A.T.u.- odpowiedziała bez wahania. 

Kolejna kandydatka o serce rolnika opowiedziała o swojej najgorszej randce. Okazało się, że jadła na niej... zupkę chińską. 

"Rolnik szuka żony". Kandydatki ubijały kapustę

Bardzo ciekawe zadanie wymyślił również dla swoich kandydatek Grzegorz. Dziewczyny, które rywalizowały o niego miały poszatkować i ubić gołymi nogami kapustę.

Tu było bardzo romantycznie, bo Grzegorz, jako gentleman brał niektóre z pań na ręce, pomagając im wychodzić z drewnianej bali. 

'Rolnik szuka żony 5''Rolnik szuka żony 5' Screen TVP 1

Był też moment grozy - jednak z uczestniczek skaleczyła się w rękę. Na szczęście z pomocą przybył Grzegorz i jej konkurentki, które opatrzyły ranę. 

Jan z "Rolnik szuka żony" poczuł się jak macho

Panie rozpieszczały także Jana, przygotowując mu domową czekoladę. Próbując każdego ze smakołyków, rolnik poczuł się doceniony. 

Poczułem się jak prawdziwy mężczyzna, macho - wyznał na antenie. 

Zadowolony był również Łukasz, który grał z dziewczynami w kalambury oraz Marek, który razem z kandydatkami odgadywał, co skrywają zamknięte pudełka.

AG 

Więcej o:
Komentarze (12)
"Rolnik szuka żony". Były gry i... pikantne zabawy. "Poczułem się, jak macho"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: koko

  Oceniono 23 razy 15

  Jessica pasuje do Krzysztofa. Co więcej na tle pozostałych dziewczyn dobrze wypadła w tym odcinku, chyba ma dobry charakter( nie mówię tu o intelekcie). Tamtym bardzo nieciekawie z oczu patrzyło. Jedna sprawiała wrażenie psychofanki, druga rzuca teksty w stylu Ewy z poprzedniej edycji co już jest złym znakiem. A Jessica była po prostu Jessicą, nikomu krzywdy nie wyrządza raczej.

 • Gość: BLUE 1920

  Oceniono 16 razy 6

  Ten Krzysztof to jakiś niedorozwój

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 3

  Jessica jak kolorowy ptak :) dla niej oglądam ten program :) Krzysiu- dzięki że ją zaprosiłeś do swojego gospodarstwa :)

 • Gość: anulka403

  Oceniono 3 razy 1

  Można ubawić się z nowych uczestników programu i z ich zachowania, no i nie obędzie się bez zazdrości niektórych uczestniczek i ich zaborczości, to jest trochę śmieszne...

 • Gość: Ale jaja

  0

  Joanna od rolnika Marka to pewnie szuka działki na Dom Dziecka i nie w głowie jej miłość do rolnictwa.

 • Gość: Fabio

  0

  Marek wybrał najgorsze kandydatki z swojego stada. Zamknięte w sobie, bez szczerego uśmiechu i wredne w stosunku do innych uczestniczek.

 • Gość: Lord

  Oceniono 17 razy -3

  Naprawdę trzeba mieć strasznie smutne życie, by oglądać taki telewizyjny chłam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX