Rusza nowe show Polsatu. "World of Dance - Polska" to będzie taneczny hit stacji

World...

World... (Instagram.com/ worldofdance_polska)

Już w piątek, 14. września, pierwszy odcinek show "World of Dance - Polska". Program Jennifer Lopez, który zrobił ogromne wrażenie na widzach w USA, tej jesieni będzie można oglądać w Polsacie.

Szykuje się prawdziwe show. Na scenie pojawią się najlepsi tancerze, których oceniać będzie profesjonalne jury: Edyta Herbuś, Rafał "Roofi" Kamiński oraz Michał Malitowski. W roli prowadzących debiutują aktorka Olga Kalicka oraz tancerz, Karol Niecik. Co czeka widzów Polsatu?

„World of Dance – Polska”

Wśród tych, których zobaczymy na nowoczesnej scenie show, znaleźli się również zwycięzcy ”Tańca z Gwiazdami”: Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke. Tancerze od ponad 8 lat tworzą na parkiecie parę, która z powodzeniem reprezentuje Polskę w międzynarodowych turniejach tanecznych. Wygrali już trzy największe turnieje na świecie: Blackpool, International i UK, są Mistrzami Polski, finalistami mistrzostw świata i Europy. Oboje sięgnęli również po Kryształową Kulę „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” – Hania w szóstej edycji show w parze z Robertem Wabichem, a Jacek w piątej partnerując Annie Karczmarczyk.

Pierwszy odcinek już dziś na antenie Polsatu. Zapraszamy na „World of Dance – Polska” o godzinie 20.00. Szykujcie się na prawdziwe emocje!

Materiały prasowe

Zobacz także
  • Joanna Jabłczyńska Joanna Jabłczyńska postawiła na ostre cięcie. Aktorka ma teraz krótkie włosy. Udana metamorfoza?
  • Justyna Żyła Justyna Żyła zabrała dzieci na konkurs skoków narciarskich. Tak kibicowała (prawie) byłemu mężowi
  • Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak Małgorzata Kożuchowska zarabia w Rodzince.pl znacznie mniej niż Tomasz Karolak! Różnica jest znaczna
Komentarze (3)
'World of Dance - Polska' to będzie taneczny hit stacji. 14 września pierwszy odcinek
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: gość

    0

    najbardziej się cieszę z udziału Edyty.Jaka to ciepła, miła i sympatyczna osóbka ! Do tego bardzo ładna !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX