"Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci wybrali już pierwszą parę. Matka uczestnika nie była zadowolona. "Jestem przerażona"

Eksperci z różnych dziedzin po raz kolejny pomogą samotnym osobom znaleźć drugą połówkę. Jakie pary wybrali w tym sezonie?

Specjaliści pracujący w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia": antropolog, prof. Bogusław Pawłowski, psycholog Piotr Mosak, oraz nowa w gronie eksperckim, psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna Magdalena Chorzewska przejrzeli setki kwestionariuszy. Czy dopasowane przez nich pary mają szansę na przetrwanie?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - 3 sezon

Pierwszy został zaproszony Adrian. Ma 31 lat. Mieszka i pracuje w Szczecinie. Tam prowadzi warsztat samochodowy. 

Adrian ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'Adrian ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' screen/'Ślub od pierwszego wejrzenia'

Od 8 lat nie miał partnerki. Był uzależniony od hazardu. Zadowolił jury, bo nie bał się odpowiadać na trudne pytania, był naturalny i nic nie zmyślał. Jedynym problemem było to, że był bardzo wybredny. U kobiety szczególnie zwracał uwagę na zęby.

"ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA". ZOBACZ ZDJĘCIA Z ODCINKA>>

Ogromną rolę w jego życiu odgrywają dziadkowie. Kiedy Adrian dowiedział się, że eksperci znaleźli dla niego partnerkę, pojechał odwiedzić babcię i udał się także na grób dziadka. Następnie pojechał do matki, która wiedziała, że syn bierze udział w eksperymencie, ale nie spodziewała się, że tak szybko znajdzie się dla niego partnerka. 

Jestem przerażona tym, co mówisz - wyznała.

Matka nie rozumie, jak można poślubić zupełnie obcą osobę, której się nie zna, nie poznało się także rodziny przyszłej żony. 

'Ślub od pierwszego wejrzenia''Ślub od pierwszego wejrzenia' screen/'Ślub od pierwszego wejrzenia'

Adriana wspiera jego przyjaciel, który wziął udział w pierwszej części eksperymentu programu. Jednak nie zdecydował się, aby wziąć udział i poślubić obcą kobietę. Koledzy zorganizowali mu wieczór kawalerski, który trwał trzy dni. W Poznaniu udali się do aquaparku, sauny, a także na imprezę w klubie.

Zarówno eksperci, jak i przyjaciele mężczyzny zastanawiali się, jak Adrian zareaguje na przyszłą żonę. Pod zamkiem, gdzie odbywał się ślub, część gości zauważyła, że niektóre samochody mają krakowską rejestrację. To zasugerowało, skąd pochodzi panna młoda.

'Ślub od pierwszego wejrzenia''Ślub od pierwszego wejrzenia' screen/'Ślub od pierwszego wejrzenia'

Adrian wyjątkowo długo czekał na pannę młodą. Bał się, że się rozmyśliła. Kiedy weszła kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, nabrał pewności, że wejdzie niebawem kandydatka.

Panna młoda podjeżdżając pod zamek również zwróciła uwagę na rejestracje samochodów. Nie ukrywała, że nie podoba jej się, że pan młody pochodzi z daleka. Czy zdecyduje się na ślub? Dowiemy się w kolejnym odcinku.

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (13)
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci wybrali już pierwszą parę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: hela

  Oceniono 36 razy 32

  wygląda na 40 lat, waży 110 kg, masakra,wymagania ma jakby miał 20 lat, kaloryfer na brzuchu i wyglądał jak mister. Stosuje podwójne standardy, odpychający, flejtuchowaty, fuj. Od 8 lat nie był w związku, fuj. Współczuje tej panie tak wybrakowanego typa.

 • Gość: ja

  Oceniono 21 razy 19

  kufa, ale typ odrażający. Już wiem czemu 8 lat chodził na panienki.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 19 razy 17

  Szuka Barbie a daleko mu do Kena

 • Gość: Ola

  Oceniono 4 razy 4

  Ci, co go bronia to znajomi a ja mam jedno pytanie - drogie kolezanki czemu jego nie ruchacie a swoich mezow? Bo Adrianek (paskudne ma nawet imie) nie nadaje sie do ru...ia. Jest odpychajacy i z charakteru i z wygladu. Ola

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 2 razy 2

  Najnudniejszy odcinek w historii tego programu! :P

 • Gość: Renia

  Oceniono 1 raz 1

  Jak można oceniać ludzi po wyglądzie,,NIE TO ZLOTO CO SIE SWIECI"

 • Gość: Arek

  Oceniono 11 razy -5

  Pierdzielicie takie kocopoły, że słuchać się nie chce. Normalny chłopak jak każdy. Spójrzcie na swoje nudne życie

 • Gość: Antyhejt

  Oceniono 8 razy -6

  Bo najlepiej siąść i anonimowo kogos błotem obrzucic...Maja dobrac pare idealną,tak?To jaki problem ze ktos mowi ze chce zadbana dziewczynę,bez żółtych zebow ?!Może ona lubi panów "z brzuszkiem" albo dla niej najwazniejsze jest poczucie humoru. A potem " tv znów się nie udało, kolejna para się rozwiodla, ale ich sprawowali itd..." Są para do dzis a minęło już pol roku...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX