"M jak miłość". Artur wywiezie i uwięzi Izę. Chodakowski rozpocznie śledztwo. To nie koniec nieszczęść. Ktoś z tej trójki trafi do szpitala

Scenarzyści "M jak miłość" przygotowali masę wrażeń dla widzów serialu. W nowych odcinkach Marcin będzie się strać ratować Izę, która jest uwięziona przez Artura. To nie koniec nieszczęść.

Mikołaj Roznerski, serialowy Marcin niedawno poinformował w "Tele Tygodniu", że nowe odcinki "M jak miłość" przyniosą widzom wiele emocji, a droga do szczęścia Chodakowskiego i Izy (Adriana Kalska) nie będzie prosta.

"M jak miłość. Co dalej z Izą i Marcinem?

Aktor twierdził, że scenarzyści zaszaleli i pojawią się w serialu wątki sensacyjne. Okazuje się, że faktycznie nie obędzie się bez wrażeń.  

W ostatnim odcinku Artur (Tomasz Ciachorowski) wywiózł żonę i córkę, Maję Warszawy, by ukryć je przed Marcinem. W nowych odcinkach Chodakowski będzie zaniepokojony zniknięciem Izy i zacznie domyślać się, że stało się coś strasznego.

Marcin z pomocą Ani (Maria Pawłowska) rozpocznie prywatne śledztwo. Podstępem spotka się z opiekunką Mai i poda się za kuzyna Skalskiej. Kobieta wygada się, że Iza mówiła o leśniczówce pod Łodzią. Marcin wyruszy na poszukiwania Izy.

To nie koniec nieszczęść. Ponoć Iza zapadnie w śpiączkę, a ich córką zaopiekuje się Marcin.Nowe odcinki "M jak miłość" już po wakacjach! 

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (3)
"M jak miłość". Artur wywiezie i uwięzi Izę. Czy Marcinowi uda się ją odnaleźć?
Zaloguj się
 • Gość: Tupecik

  Oceniono 1 raz 1

  Zaczyna się robić podobnie, jak w "Pierwszej Miłości", gdzie w każdym wątku jest kryminał. Tam, to się dzieje... i bohaterowie sami te sprawy rozwiazują... bez policji. Kto oglada, ten wie, jak scenarzysci szaleją... a wszystko się rozgrywa wsród garstki znajomych, którzy mieszkają ze sobą lub obok siebie... pracują razem lub u swoich znajomych. Ale to już inna sprawa.

 • Gość: GdzieWesele.pl

  0

  Cóż za emocje! xD Jak w "modzie na sukces"! xD

 • Gość: Ewa

  Oceniono 2 razy 0

  no,teraz to juz z tego horror sie zrobi,, nic tylko obgryzać paznokcie//

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX