''M jak miłość''. Co dalej z Izą i Marcinem? Mikołaj Roznerski uchylił rąbka tajemnicy

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska, Tomasz Ciachorowski

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska, Tomasz Ciachorowski (Instagram.com/ mroznerski)

''M jak miłość'' ciągle emocjonuje swoich widzów. Teraz wszystkich zastanawia, co się będzie działo z Izą i Marcinem. Mikołaj Roznerski uspokaja.

Gwiazda ''M jak miłość'', Mikołaj Roznerski, nie chciał nikomu psuć frajdy z oglądania serialu. Ale powiedział tyle, ile mógł. Będzie dobrze!

Roznerski zdradził, co będzie się działo pomiędzy Izą i Marcinem

Mikołaj Roznerski rozmawiał z portalem Party.pl. Dziennikarka zadała mu pytanie, na które wszyscy widzowie ''M jak miłość'' chcą znać odpowiedź. Co się będzie działo z Izą i Marcinem.

Mikołaj nie chciał zdradzić za dużo, żeby nikomu nie popsuć przyjemności z oglądania nowych odcinków w sierpniu, ale z uśmiechem zapewnił, że wszystko będzie dobrze.

Zanim serial zniknął z anteny przed wakacyjną przerwą, Iza, Artur i Marcin mieli wspólny miłosny wątek. Wybitnie dramatyczny, bo przecież grany przez Tomasza Ciachorowskiego Artur zmusił odgrywaną przez Adrianę Kalską Izę do ślubu, a potem ją porwał!

Wiadomo, że Iza będzie leżała w śpiączce w szpitalu. Co się stanie z Marcinem? Czy będzie tutaj happy-end? My też nie możemy się doczekać, żeby poznać dokładną odpowiedź. Serial wróci na anteny jeszcze w sierpniu.

"M. jak miłość". Kinga Zduńska urodzi bliźnięta. Katarzyna Cichopek właśnie to potwierdziła

JAB

Zobacz także
Komentarze (3)
''M jak miłość''. Co dalej z Izą i Marcinem? Mikołaj Roznerski uspokaja
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Moussa

  Oceniono 6 razy 0

  "co będzie się działo pomiędzy Izą i Marcinem"

  Pójdą na świeżo zorganizowaną miesięcznice erotyczną gdzie za filarem, gdy prezes będzie dochodził na drabince (do prawdy) nastąpi poczęcie ich córki.

  Dadzą jej na imię Ekshumacja, na cześc ulubionego zajęcia prezesa.

 • Gość: Picz

  Oceniono 3 razy -1

  Korwa

 • Gość: Czaro

  Oceniono 5 razy -3

  Wygadałeś się dla chwili sławy w maglu to spjerdalaj, ja i ok.milion moich przyjaciół właśnie zakończyliśmy oglądanie MjM, a byliśmy wiernymi fanami od 666 odcinka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX