"M jak miłość". W serialu szykuje się kolejny ślub. Jedna z par znów się zejdzie i odnowi przysięgę małżeńską

'M jak miłość'

'M jak miłość' (Instagram/tomasz_oswiecinski_official)

Marysia i Artur wezmą ślub! Para zejdzie się po latach rozłąki i odnowi przysięgę małżeńską.

Marcin Mroczek pokazał ostatnio zdjęcie z planu "M jak Miłość" i tym samym uchylił rąbka tajemnicy na temat kolejnego ślubu w serialu

Ślub w "M jak miłość"

Sądząc po fotografii, na której znalazł się Tomasz Oświeciński i Olga Szomańska, którzy wcielają się w serialu w Andrzejka i Marzenkę, wszyscy pomyśleli, że to właśnie ta dwójka się pobierze. Teraz okazuje się, że na ślubnym kobiercu stanie też Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa)!

"M jak miłość". Marysia i Artur wrócą do siebie

Jak podaje "Super Express" to Marysia i Artur po kilku latach rozłąki znów się zejdą i odnowią przysięgę małżeńską! Świadkową ma być kuzynka Artura (Katarzyna Kwiatkowska). Faktycznie ostatnio na Instagramie Katarzyny Cichopek pojawiła się fotografia, na której widać Kwiatkowską.

To nie koniec zmian w życiu Rogowskich. Ponoć po wyjeździe Marka (Kacper Kuszewski) i Ewy (Dominika Kluźniak) mają zamieszkać w Grabinie. W takim razie czekają nas dwa ślubu w serialu?

"M jak Miłość" - kiedy nowe odcinki?

Obecnie trwa wakacyjna przerwa i tym samym widzowie muszą poczekać na nowe odcinki "M jak Miłość". Na szczęście twórcy serialu przygotowali dla fanów niespodziankę. W tym roku, wyjątkowo, przerwa wakacyjna skończy się już w sierpniu, a nie we wrześniu! "Świat seriali" podaje, że najnowszy, powakacyjny odcinek "M jak Miłość" zostanie wyemitowany już 27 sierpnia!

MT

Zobacz także
  • Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz Marcelina Zawadzka spotyka się z Rafałem Jonkiszem? "Oboje są bardzo zauroczeni"
  • Rolnik szuka żony "Rolnik szuka żony". Małgosia pochwaliła się nieopublikowanymi do tej pory zdjęciami ze ślubu. Dodała też wzruszający wpis
  • Andrzej Grembowicz / Robert Brutter nie żyje Andrzej Grembowicz nie żyje. Twórca serialu "Ranczo" miał 60 lat. Scenarzystę żegna Ilona Łepkowska
Komentarze (1)
M jak miłość. Marysia i Artur wrócą do siebie. Para ponownie weźmie ślub
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Wika

    Oceniono 1 raz 1

    Najogólniej rzecz ujmując, serial już nie trzyma fasonu. Oczywiście jest tam kilka perełek, które ubarwiają serialowe życie, jednak z każdym odejściem kolejnego czołowego bohatera - nie ma na co czekać wraz z nowym odcinkiem. W sumie wszystko zaczęło się sypać, gdy odeszła Małgorzata Kożuchowska oraz zmarł Witold Pyrkosz, teraz to tylko kwestia czasu, gdy popularność i oglądalność zaczną maleć i ostatecznie pożegnamy się z MjM. A szkoda, bo oglądałam, odkąd sięgam pamięcią.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX