"Twoja twarz brzmi znajomo": znamy już pierwsza uczestniczkę kolejnej edycji. To popularna piosenkarka

"Twoja twarz brzmi znajomo" już niedługo wróci na ekrany telewizorów z nowym składem. Znamy już pierwsze nazwisko - to młoda piosenkarka, Honorata SKarbek.

''Twoja twarz brzmi znajomo'' zwerbowało już pierwszą uczestniczkę. Honorata Skarbek niedawno wydała nową płytę i teraz zdecydowała się na ciekawe wyzwanie - weźmie udział w popularnym show.

Honorata Skarbek w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Honorata Skarbek dopiero co wydała swoją czwartą płytę o romantycznym tytule ''Sunset''. Promocja płyty jednak jej nie przeszkodziła w zdecydowaniu się na udział w muzycznym programie Polsatu. Już jesienią Honey będzie przebierać się za innych muzyków i czarować publiczność swoimi zdolnościami aktorskimi - donosi ''Fakt''.

Honorata Skarbek ponoć nie może się już doczekać nowego wyzwania i jest bardzo tym wszystkim podekscytowana. Informator tabloidu związany z produkcją ''Twoja twarz brzmi znajomo'' zdradził też, że piosenkarka liczy na ciekawe doświadczenia w programie:

Liczy, że umiejętności, które w nim nabędzie, wykorzysta podczas przyszłych koncertów

Honorata Skarbek w telewizji

To nie pierwszy raz, kiedy Honorata Skarbek zdecydowała się na udział w programie Polsatu. Jej pierwszą przygodą z telewizją był ''Taniec z Gwiazdami''.

Honey była uczestniczką drugiego sezonu, który Polsat wyemitował na swoim kanale. Niestety, odpadła już w drugim odcinku. Życzymy jej zdecydowanie więcej szczęścia w "Twoja twarz brzmi znajomo".

Będziecie oglądać?

JAB

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE