"Barwy szczęścia". Dojdzie do wyczekiwanego ślubu. Kreacja panny młodej PIĘKNA! Bardzo w trendach

"Barwy szczęścia". Już w sierpniu zobaczymy nowe odcinku serialu. W jednym z nich dojdzie do oczekiwanego ślubu Julity i Józka. Wiemy, w jakiej kreacji pojawi się tego dnia. Zdecydowanie przepiękna!

"Barwy szczęścia". W sierpniu na antenie TVP2 wystartują nowe odcinki serialu. Z przytupem! Julita (Katarzyna Sawczuk) i Józek (Patryk Pniewski) pobiorą się. Młodzi wyprawią aż dwa huczne wesela - w Warszawie i w Kopytkowie - i na obu będą szaleć razem z przyjaciółmi - Władkiem (Przemysław Stippa) i Darkiem (Andrzej Niemyt). Sałatkowie, tak jak zapowiadali, sprzedadzą ślubne zdjęcia prasie i sfinansują operację chorego chłopca.

"Barwy szczęścia" ślub Julity i Józka

Panna młoda zdecyduje się na wyjątkowo szykowną suknię ślubną. Koronka i odkryte ramiona... czyli wszystko to, co ostatnio panuje w trendach.

"Barwy szczęścia" ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

Przypomnijmy, że los wystawiał Julietę i Józka na różne próby. Strata synka była chyba tą najcięższą. Czy teraz w końcu będą szczęśliwi? Z niecierpliwością czekamy na najnowsze odcinki.

MM

Więcej o:
Komentarze (3)
Barwy szczęścia. Ślub Julity i Józka. Kreacja panny młodej PIĘKNA!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: angela

    Oceniono 1 raz -1

    ja też niebawem biorę ślub :) jestem na etapie wyboru sukni ślubnej, chyba najlepiej mi się podobają dzieła Violi Piekut

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX