Nowi aktorzy w "Na Wspólnej"! Anna Guzik pokazała zdjęcie i... Wszystko już jasne

Nowi aktorzy w 'Na Wspólnej'

Nowi aktorzy w 'Na Wspólnej' (fot.Instagram/anna_guzik_)

Do obsady "Na Wspólnej" dołączą niebawem nowi aktorzy. Anna Guzik pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami nowych bohaterów. Kim są i w jakie role się wcielą?

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem fanów "Na Wspólnej" czeka kilka niespodzianek. Powód? Do obsady dołączą nowi bohaterowi!

Na Wspólnej - nowi bohaterowie

Anna Guzik opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, na których pozuje z nowymi bohaterami serialu. Na jednej z fotografii widzimy małego, uroczego chłopca. Sądząc po hashtagach można wnioskować, że to nieco większy Ludwik Szulc, czyli serialowy syn Anny Guzik. Na drugim zdjęciu aktorka pozuje z młodą dziewczyną, Żanetą Homą. Nie wiemy jednak, kim będzie postać, w którą wcieli się śliczna brunetka.

Anna Guzik podpisała zdjęcie tajemniczo.

Żaneta. Nowy wątek.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>

Żaneta Homa - kim jest?

Żaneta Homa ma 20 lat i jest studentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Prywatnie kocha balet, pływanie i jazdę na łyżwach. Sądząc po Instagramie i Facebooku, rola w "Na Wspólnej" jest jej pierwszą tak dużą.

Jesteście ciekawi, co przygotowali scenarzyści serialu? My bardzo!

KS

Te piosenki śpiewali wszyscy. Ale czy pamiętasz ich słowa?
1/15"Tyle słońca w całym mieście / Nie widziałeś tego jeszcze... " - śpiewała Anna Jantar. Jak kończy się ten fragment piosenki?
Zobacz także
  • Fani wypatrzyli bardzo śmieszną wpadkę w ''Na Wspólnej''. Joanna Jabłczyńska sama z niej zażartowała
  • Katarzyna Pyszyńska czyli serialowa Emilka w 'Na Wspólnej' Pamiętacie Emilkę z "Na Wspólnej"? MOCNO się zmieniła. W tych krótkich włosach możecie jej nie poznać
  • 'Na Wspólnej' "Na Wspólnej". Jedna z bohaterek ginie przed samym ślubem!