"Barwy szczęścia". Alicja wda się w flirt z Krzepińskim. Zabije ją? Zwabi dziennikarkę do pokoju, w którym więził Martę

"Barwy szczęścia". Romans z nieletnią, flirt z mordercą - przed nami kolejny tydzień z "Barwami szczęścia"! Co wydarzy się w premierowych odcinkach serialu?

"Barwy szczęścia". Zosia (Joanna Moro) nadal będzie pomagać Piotrowi (Piotr Jankowski) w opiece nad Ewunią (Gabriela Ziembicka)… Aż w końcu ich przyjaźń zamieni się w romans – i dziewczyna spędzi z Walawskim namiętną noc.

Poza tym strzała Amora dosięgnie Jowitę (Magdalena Żak)… Patryk (Konrad Skolimowski) będzie miał kolejną kraksę – tym razem z Sebastianem (Kacper Krupski). I namówi siostrę, by skłamała – udając, że to ona prowadziła auto podczas wypadku.

- Uśmiechaj się, przeproś za stłuczkę i sprawa będzie załatwiona! W przeciwnym razie stracę prawko...

Kilka dni później Jowita odwiedzi Kowalskiego, by wręczyć mu pieniądze na naprawę auta. I znów go okłamie - mówiąc, że jest studentką psychologii.

- Jeszcze raz przepraszam za wypadek... Spieszyłam się na uczelnię, zamyśliłam się i bach!

Sebastian zaprosi ją od razu na kolację.

Podczas kolejnego spotkania Jowita posunie się już o wiele dalej! Czy Sebastian odkryje, że dziewczyna go oszukała – i nie jest wcale pełnoletnia – zanim oboje połączy romans?

Najciekawszy będzie jednak finał. Krzepiński (Marek Kossakowski) zaproponuje dziennikarce, by odwiedziła go w domu, a Umińska zaproszenie przyjmie – gotowa na wszystko, by odkryć, w jaki sposób zginęła Walawska. Łukasz (Michał Rolnicki), gdy koleżanka opowie mu o swoich planach, będzie przerażony.

- Zwariowałaś? Chcesz skończyć jak Marta?!(…) Alicja, proszę cię… To jest psychopata, a nie idiota. I na pewno doskonale wie, dlaczego chcesz się z nim spotkać!

Dziewczyna jednak go nie posłucha… Na miejscu Umińska poprosi mordercę, by zaprowadził ją do pokoju, w którym zamknął Martę. Później zgodzi się wypić z Krzepińskim kieliszek nalewki – by ukoić nerwy. I już po kilku łykach poczuje, że traci przytomność.

- Co ty mi dałeś? - zapyta.

Jak zakończy się "flirt" dziennikarki z szaleńcem? Ciekawych zapraszamy przed telewizory!

MM

Więcej o: