Finał "M jak Miłość". Z serialu zniknie aż TRZECH bohaterów!

"M jak Miłość". Ostatni odcinek przed wakacjami zobaczymy jeszcze w maju. Wiadomo, że z serialu na dłużej zniknie aż trzech bohaterów!

Ostatni odcinek "M jak Miłość" (przed wakacjami oczywiście) zobaczymy 29 maja. Dlaczego tak wcześnie? Powodem wcześniejszej daty zakończenia emisji tego sezonu serialu są ponoć Mistrzostwa Świata w Rosji, do których zakwalifikowali się Polacy. 

Co w ostatnim odcinku "M jak Miłość"? 

"Świat seriali" poinformował, że w finale "M jak Miłość" zniknie aż trzech bohaterów! Artur (Tomasz Ciachorowski) wywiezie Izę (Adriana Kalska) z Mają (Anna Wierzchoń) ze stolicy. Wcześniej odnajdzie wiadomości, w których przeczyta, że Iza chce uciec. Od razu potem zdecyduje się na porwanie. Do akcji wkroczy Marcin (Mikołaj Roznerski), który zaniepokoi się nieobecnością Izy i zgłosi sprawę na policję.

Co dalej? Nowe odcinki "M jak Miłość" zobaczymy pod koniec sierpnia. Wtedy widzowie dowiedzą się, jak potoczą się losy Izy i Mai. 

JT 

__________________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Jak dobrze pamiętasz gwiazdy jednego przeboju z lat 90.?
1/15Który polski boysband widać na zdjęciu?
Zobacz także
Komentarze (17)
"M jak Miłość": ostatni odcinek. Z serialu zniknie aż trzech bohaterów! Kto?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Kasia Kowalska

  Oceniono 22 razy 18

  W serialu "M jak miłość" nie ma miłości,tylko same kryminalne sceny.Jeśli już nie potraficie nic wymyślić to zamknijcie ten serial.Odbiegliście zupełnie od tematu i rodziny.

 • kemotkemot

  Oceniono 24 razy 18

  m jak mdlosci. Ten serial sie skonczyl na jakims 800-nym odcinku. Potem zaczely sie bzdury byle tylko zatkac 45 minut czasu antenowego

 • Gość: Babet

  Oceniono 25 razy 15

  ten serial w ogóle powinien sie zakonczyc. To juz nie to .. co było wcześniej/ No,ale jeszcze jak ktos lubi te mydlane banki ogladać...................... ja juz mam dośc. Nie przyciaga ,nudny.. akcje wymuszone.....

 • 1-wolne

  Oceniono 15 razy 7

  Czas skończyć ten tasiemiec. Beznadziejna akcja a gra aktorów amatorska.

 • Gość: maryla

  Oceniono 12 razy 4

  Jestem za .

 • miszka_szyfman

  Oceniono 8 razy 2

  Knot nad knoty.

 • Gość: Nina

  Oceniono 10 razy 2

  Ta telenowela brazylijska Powinna skończyć się już dawno jak patrzę na te ciągle płaczące twarze to robi się po prostu nie dobrze czy nie stać nas na zrobienie serialu który naprawdę zainteresuje telewidzów

 • Gość: Cześć

  Oceniono 1 raz 1

  Pani kalskiej juz dziekujemy

 • Kasia Kowalska

  Oceniono 7 razy 1

  ..@Gość: nbvc IDIOTA a kto ci karze oglądać?Masz program TRWAM...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX