Jeden z jurorów znika z "The Voice of Poland". Powód? "Nie budził emocji"

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że Patrycja Markowska wraca do "The Voice of Poland". Teraz już wiadomo, kogo zastąpi.

W kwietniu ruszyły castingi do 9. edycji programu "The Voice of Poland". Emisja show zaplanowana jest na jesień. W sieci pojawiły się informacje na temat odmienionego składu jury. Produkcja ponoć pożegnała się z Tomsonem i Baronem oraz z Piaskiem.

To spore zaskoczenie dla fanów programu. Tomson i Baron byli jurorami od 2. edycji i cieszyli się dużą sympatią widzów. A Andrzej Piaseczny pojawił się w czterech edycjach.

'The Voice of Poland''The Voice of Poland' Instagram/voiceofpoland

Portal Pudelek dotarł do osoby związanej z produkcją. Udało im się dowiedzieć, że chłopaki na stałe zagościli w formacie "The Voice Kids". Za to współpraca z Piaskiem została zakończona definitywnie.

O ile ci pierwsi znajdą miejsce w formacie "The Voice Kids", o tyle z Piaskiem, co chyba nie jest szczególnym szokiem, żegnamy się na stałe - powiedziała osoba związana z produkcją.

Andrzej Piaseczny ani nie przyciąga widzów, ani nie budzi emocji. Po ostatniej edycji raczej oczywistą decyzją jest pozbycie się go - dodał informator.

Zmiany te wynikają z tego, że show potrzebuje odświeżenia i konieczne są nowe twarze. Ponoć stacja rozważa też pożegnanie z Marysią Sadowską.

Baron i Tomson są lubiani, ale przy założeniu odświeżenia formuły muszą się pojawić nowe twarze. Mają raczej pewne miejsce w "The Voice Kids" - wyznało źródło.

Według informacji, które pojawiły się niedawno, do jury ma wrócić Patrycja Markowska. Piosenkarka już kiedyś zasiadła na fotelu trenera w 2. edycji. Z nieoficjalnych doniesień można się też dowiedzieć, że producenci programu namawiają Margaret, aby dołączyła do grona trenerów.

Jurorzy "The Voice of Poland"

W rolę trenerów wcielało się już naprawdę sporo dużych nazwisk związanych z polską sceną muzyczną. Przez osiem edycji programu w jury zobaczyliśmy Adama "Nergala" Darskiego, Anię Dąbrowską, Kayah, Marka Piekarczyka, Justynę Steczkowską, Edytę Górniak, Natalię Kukulską. W 8. edycji dołączył Michał Szpak, który pozostał w jury.

Jak wam się podobają zmiany?

AW

_______________


Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Komentarze (37)
Patrycja Markowska zastąpi Andrzeja Piasecznego w jury "The Voice of Poland". "Po ostatniej edycji raczej oczywistą decyzją jest pozbycie się go"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Tralala

  Oceniono 68 razy 60

  Piasek po prostu jest najdojrzalszy i dość elegancki, a to program rozrywkowy. Ja go doceniam, bo bardzo ładnie się wypowiadał.

 • Gość: gość

  Oceniono 36 razy 34

  Jak nie cierpię tego typu programów, tak muszę stanąć w obronie Piaska. "Znudził się", "trzeba go usunąć", "nie budził emocji" ? A co, on jest rzeczą, o której można mówić w ten sposób ? Piasek lata szaleństwa ma już dawno za sobą, nie będzie robił z siebie pajaca. Jak im nie odpowiada, to mogą mu po prostu podziękować za współpracę ale kulturalnie a nie w taki sposób...

 • Gość: gosc

  Oceniono 32 razy 26

  No i wielka szkoda.Piasek sympatyczny o ujmującym sposobie bycia pasowal do tego show.

 • Gość: Amanda

  Oceniono 38 razy 24

  Markowska w tym programie to porażka już na starcie! Ona na scenie nie śpiewa tylko miałczy. Ale co się dziwić ,,talent '' po tatusiu!

 • jarsza

  Oceniono 23 razy 23

  Najlepiej od razu same gołe baby niech dadzą będą "emocje".

 • Gość: boss

  Oceniono 23 razy 21

  Cóż, dzisiaj wzbudzać emocje, to robić z siebie kretyna. Drzeć ryja, wymachiwać paluszkami w kształcie "V" itd.

 • Gość: Piotr

  Oceniono 27 razy 21

  Bez Piaska i Afro to będzie jedna wielka kicha...

 • m.arco

  Oceniono 21 razy 19

  A kiedy zniknie "The Voice of Poland"?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX