"Agent - Gwiazdy". Z programem pożegnała się osoba typowana na Agenta. Wiemy, kto dostał się do wielkiego finału

"Agent - Gwiazdy". Za nami 12. odcinek. W finale zobaczymy Ilonę Ostrowską, Karolinę Ferenstein-Kraśko i Michał Mikołajczak. Z programem pożegnał się Tomasz Ciachorowski.

"Agent - Gwiazdy". Program powoli dobiega końca. Pozostało już tylko trzechuczestników. Każdy z nich coraz bardziej gra na własną rękę, nie patrząc na wcześniej zawarte sojusze.

W pierwszej konkurencji uczestnicy zmierzyli się w grze "Saper" na polu ryżowym. Ich zadaniem było odnalezienie ukrytych w błocie przedmiotów. Wyłowić można było m.in. puzzle, pamiętniki czy też pieniądze. Z tym zadaniem najlepiej poradziła sobie Ilona, co wzbudziło podejrzenia wśród pozostałych.

Tomasz Ciachorowski w 'Agent - Gwiazdy'Tomasz Ciachorowski w 'Agent - Gwiazdy' x-news

Za 1000 złotych oraz pamiętnik Benjamina uczestnicy wykupili na 10 minut pamiętnik Mai. Maja bowiem robiła najbardziej szczegółowe ze wszystkich notatki. Michał jednak wyrwał w pewnym momencie pamiętnik i wrzucił go do basenu. Pozostała trójka nie pozostała mu dłużna i... popchnęła go także do wody.

Następnie uczestnicy musieli odnaleźć kawałki pociętej mapy, które znajdowały się w lampionach. Ciachorowski wskoczył do wody i pozbierał pocięte fragmenty. 

Dziewczyny współpracowały. Karolina poprosiła Ilonę, by ta pomogła jej układać mapę. Michał w dużej mierze przeszkadzał uczestnikom w wykonywaniu także pozostałych zadań.

Ilona Ostrowska i Karolina Ferenstein-KraśkoIlona Ostrowska i Karolina Ferenstein-Kraśko x-news

Tomek jako pierwszy odnalazł świątynię. Okazało się jednak, że... pobiegł w złe miejsce. Zawartość sejfu wylądowała w rękach Michała, który jednak nie zamierzał współpracować z pozostałymi. W dalszym ciągu był obrażony za wrzucenie go rankiem do basenu.

Kadr z programu 'Agent - Gwiazdy'Kadr z programu 'Agent - Gwiazdy' x-news

Dziewczyny nie potrafiły zrozumieć, skąd Michał znał kod do sejfu. Podejrzewały, że aktor włamał się nocą do ich pokoju, jednak (jak się później okazało) odgadł go metodą prób i błędów. W środku sejfu znajdował się złoty joker, którego użył w finale. 

Finał odcinka

Jako pierwsza do finału dostała się Ilona. Żona Piotra Kraśki także dostała zielone światło. Niestety, Ciachorowski zobaczył czerwone i tym samym odpadł z programu. Michał awansował do finału.

MM

Więcej o:
Komentarze (17)
"Agent - Gwiazdy". Jeden z uczestników użył złotego jockera. Wiemy, kto dostał się do wielkiego finału
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: St

  Oceniono 30 razy 18

  Agentem będzie Ostrowska, a wygra ta nudziara Ferenstein. Tvn ją promuje do porzygu, dziś był slodko-pier.dzący materiał, jak to Karolina prowadzi konia, wpada do niej dziennikarz, a zaraz przypadkiem furą zajeżdża Kraśko i razem robią objazd po okolicy. Żenada. Ta kobieta jest jak śnięta ryba, nieobecna i mdła, zupelnie jakby była na silnej dawce antydepresantów, a niestety na bank będą jej próbowali wcisnąć jakiś autorski program.

 • Gość: jak

  Oceniono 21 razy 9

  wiadomo ze Krasko musiala byc w finale przeciez to po znajomosci, mogli nam tego oszczedzic

 • ciekawski.2

  Oceniono 17 razy 7

  Strasznie nieudolna jest Kraśkowa. Najslabszy agent jak do tej pory. Prawie od początku wszystko jest jasne. Wygra Michał. Szkoda Tomka bo okazał się fajnym, blyskotliwym i lojalnym facetem.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 8 razy 6

  Ja od początku obstawiam Ilone

 • ignacze

  Oceniono 8 razy 2

  jak odpadła? przecież sami pisaliście że Rusin się wypaplała że Kraśko jest AGENTEM :)

 • Gość: Zzz

  Oceniono 7 razy 1

  Niesmowite jak sie robi ludzi w bambuko. Tvn kreci program na ktorym zarabiaja znajomi znajomych. Nawet jezeli Ferenstain nic nie wie to jak chce obronic fakt, ze najlepsza przyjaciolka go prowadzi. Do tego najlepsza przyjaciolka jest najlepsza przyjaciolka jej meza. Zenada. Jest jakis poziom szmaciarstwa.

 • balajanek

  Oceniono 5 razy 1

  Może agentów jest dwóch?

 • Tomek Newerly

  Oceniono 5 razy -1

  Kraśko mówi jak upośledzona albo po wylewie. Trudno sie tego słucha.

 • Gość: hallo

  Oceniono 4 razy -2

  Przecież oni to wyreżyserowany program

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX