Zyskała sławę przez teledysk disco-polo. Teraz Sablewska zafundowała jej metamorfozę

Bohaterką pierwszego odcinka nowego programu Mai Sablewskiej była "Ruda" znana z teledysku Czadomana. Jak poszła metamorfoza?

W niedzielę na antenie TVN Style wyemitowano pierwszy odcinek nowego programu Mai Sablewskiej, "SOS - Sablewska od stylu". Bohaterką była Ruda, za dnia bankierka, a wieczorami tancerka disco-polo. Justynie (bo tak ma na imię) sławę przyniósł teledysk Czadomana, "Ruda tańczy jak szalona". 

 

Dziewczyna, która teraz jest blondynką, chce zerwać z dotychczasowym wizerunkiem i znaleźć złoty środek między formalnym strojem pracownicy instytucji finansowej, a kolorowymi i bardzo skąpymi ubraniami, w których wychodzi na scenę. Chce być seksowną kobietą z klasą i robi to dla swojego narzeczonego, Łukasza.

Początkowo Sablewska nie wierzyła, że 48 godzin wystarczy, żeby zmienić styl Justyny. Mimo wszystko podjęła wyzwanie. Jak im poszło i jak zareagował narzeczony? Zobaczcie!

Wcześniej w rozmowie z producentem muzycznym, Mateuszem Kowalczykiem (Mr. Slide), przyznała, że z Czadomanem łączyło ją coś więcej niż relacje biznesowe.

Zdradził swoją żonę ze mną. Zdradzał ją przez osiem bitych miesięcy – wyjawiła.

Premierowy odcinek programu "SOS - Sablewska od stylu" wyemitowany został niedzielę, 18 marca o 12:15. Teraz możecie go obejrzeć na platformie Player.pl lub powtórkę na TVN Style: w poniedziałek 19 marca o 21:10, w czwartek 22 marca o 13:35 i 23:25 oraz sobotę, 24 marca o 11:45.

OG

Więcej o:
Komentarze (6)
"SOS - Sablewska od mody". Justyna Karcz zyskała sławę przez teledysk Czadomana. Teraz Maja Sablewska zafundowała jej metamorfozę
Zaloguj się
 • Gość: kk

  Oceniono 19 razy 13

  Lepiej żeby Sablewska niczego już nie fundowała.
  Ta samozwańcza znawczyni stylu - zresztą innych u nas nie ma - każdego przerabia na wlasne podobieństwo - najbardziej to było widoczne, jak się wzięła za poprawianie Górniak.
  Powyższa metamorfoza, konsekwentnie jak pozostałe, jest fatalna,
  Chyba że, czegoś nie wiem, i od dzisiaj praca nad wizerunkiem, to zrobienie kości policzkowych i napompowanie ust.
  Pamiętam Sablewską w jakimś programie , gdzie pracowała nad wizerunkiem szarych myszek. Po jej rewolucji, co prawda nie były juz w dżinsach i tiszertach, za to wglądały jakby się urwały zza biurka urzędu, a do tego przybyło im po 10 lat.

 • Gość: Honorata

  Oceniono 13 razy 7

  Sablewskiej przydałaby się metamorfoza, bo wygląda jak 8 dziecko stróża, poszarpane, niedomyte i niedożywione.

 • Gość: agatka

  0

  Czy wie ktoś może gdzie można dostać tą sukienkę z dołem w kolorze pudrowego różu i czarna, przezroczystą górą?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX