Próba samobójcza w "Pierwszej Miłości". Paweł nie zniesie psychicznie, że jeździ na wózku. Czy ktoś go uratuje?

Paweł z "Pierwszej Miłości" będzie chciał się zabić. Fanów serialu czekają spore emocje.

Fani Pawła (Michał Malinowski) z "Pierwszej Miłości" przeżyją chwile grozy. Ich ulubiony bohater będzie chciał się zabić! Nie zniesie tego, że po walce bokserskiej jeździ na wózku i być może nie wróci do sprawności. Przeżyje? 

Pierwsza MiłośćPierwsza Miłość Mat. prasowe

Mimo pozytywnych prognoz chłopak jest w złym stanie psychicznym. Zmniejszający się obrzęk mózgu powoduje, że jest w stanie poruszać rękami, dlatego Melka (Ewa Jakubowicz) za wszelką cenę próbuje namówić ukochanego do posadzenia go na wózku inwalidzkim. Po namowach postanawia współpracować.

Jednak to nie polepszy jego samopoczucia. Oprócz faktu, że nie może chodzić, przeżywa także, że Melka nie może znieść psychicznie jego niepełnosprawności. Podejmuje więc decyzję o odebraniu sobie życia. Zakrada się do pokoju dyżurnego, skąd bierze leki nasenne. Jednak jego próba samobójcza nie powiedzie się.

Marysia go uratuje - zdradziła nam osoba z produkcji.

Tak więc fani bohatera mogą odetchnąć z ulgą. Emisja odcinka będzie miała miejsce w środę, 14 marca o godz. 18:00 na Polsacie.

AW

Jak dobrze pamiętasz lektury z liceum?
1/16Antygona była postacią z tragedii :
Zobacz także
Komentarze (2)
"Pierwsza Miłość": Paweł będzie chciał się zabić. Czy ktoś go uratuje?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: płetwa

    0

    Napiszę tylko, że ten młody aktor (grający Pawła) jest świetny i jako Paweł i sądzę, że prywatnie też. To widać po prostu ze sposobu bycia. Absolutnie jest w moim typie ... wygląd i osobowość. Gdybym była młodsza, "biłabym się o niego" ;) choć nigdy za nikim nie biegałam. Super gość, jestem nim zauroczona :)

  • Gość: Pati

    0

    Kocham cie kochanie moje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX