Wiemy, kto zastąpi Beatę Tyszkiewicz w jury "TzG". To może być największy transfer roku

Odkąd z jury "Tańca z Gwiazdami" odeszła Beata Tyszkiewicz, trwają spekulacje, kto ją zastąpi. "Flesz" podaje, że jej miejsce może zająć gwiazda TVN-u - Joanna Krupa.

Prawdopodobnie szykuje się transfer roku. "Flesz" podaje, że miejsce Beaty Tyszkiewicz w jury programu "Taniec z Gwiazdami" ma zająć Joanna Krupa, która jest jedną z najbardziej charakterystycznych twarzy TVN-u.

Jak czytamy w artykule, przejście Krupy do Polsatu to kwestia czasu, a negocjacje weszły w ostateczny etap.

Transfer Krupy będzie sporo kosztował stację [Solorza - przyp. red.]. Chodzi nie tylko o gażę, ale i koszty związane z jej przelotami i mieszkaniem w Polsce - mówiła osoba związana z firmą produkującą „Taniec z Gwiazdami” w rozmowie z "Fleszem".

Decyzja o przejściu do konkurencji może szokować. Jednak modelka ma powody, by się na to zgodzić. Po pierwsze, nie wiadomo, czy program "Top Model", który prowadziła, wróci do ramówki TVN-u. Po drugie, jest nieco zdenerwowana na TVN za to, jak została potraktowana przez Agnieszkę Woźniak-Starak w "DD TVN". Przypomnijmy, że prowadząca odcinek była dla niej - delikatnie mówiąc - niezbyt miła. O tej sprawie więcej przeczytacie TUTAJ.

Odejście Beaty Tyszkiewicz z "Tańca z Gwiazdami"

Odkąd Tyszkiewicz odeszła z programu, padło już kilka nazwisk gwiazd, które miały zasiąść w jury. Wśród potencjalnych kandydatów znaleźli się m.in.: Grażyna Szapołowska, Ewa Kasprzyk i Stefano Terrazzino. Chcielibyście zobaczyć Joannę Krupę w nowej edycji, oceniającą taniec Renulki i Popka?

AW

Więcej o:
Komentarze (17)
"Taniec z Gwiazdami". Joanna Krupa nowym jurorem? To może być największy transfer roku z TVN-u do Polsatu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Judyta

  Oceniono 9 razy 7

  NIE! NIE! NIE! Ludzie to nie ta wrażliwość.

 • Gość: Zebra

  Oceniono 11 razy 7

  Żenada... Beeee

 • Gość: gość

  Oceniono 6 razy 6

  Popek jako były więzień oceniany prze Krupę byłą aktorkę filmów dla dorosłych. Czego chcieć więcej ? Polsat bawi, wychowuje i óczy.

 • Gość: gość

  Oceniono 10 razy 6

  Tyszkiewicz zastąpić Krupą? Nie! No nie wytrzymie tego! Serio? Mam nadzieję, że to żart. Przecież to zupełnie inna liga.

 • dodosdontquack

  Oceniono 13 razy 5

  Lubie Krupe, ale Szapolowska zdecydowanie lepiej pasuje jako nastepczyni Tyszkiewicz.

 • Gość: Bazylia

  Oceniono 1 raz 1

  Tyszkiewicz jest wyjatkowa, ale ja nie lubiłam jej w TzG. Ona bardziej pokazywała kogo lubi bardziej, a kogo mniej. Komentarze niezbyt blyskotliwe, a to program rozrywkowy. Dostojność i elegancja tak, ale w tym programie za mało wnosiła.

 • Gość: Bazylia

  Oceniono 1 raz 1

  Pisałam o tym, że czuję, że Krupa odejdzie z TVNu do innej stacji.... i proszę.

 • 162tony

  Oceniono 3 razy 1

  Kto myślał że chodzi o Gessler?

 • ukw8078

  Oceniono 1 raz 1

  Wiemy, kto zastąpi Beatę Tyszkiewicz w jury "TzG": babcia Grażyna Dziąsełko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX