Będzie nowy sezon "Rancza"? Paweł Królikowski stawia sprawę jasno

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że jeden z najbardziej lubianych seriali, "Ranczo", wróci do ramówki. Doniesienia te skomentował odtwórca jednej z głównych ról, Paweł Królikowski.

Od 2006 roku serial TVP "Ranczo" przyciągał przed telewizory tłumy Polaków, którzy z zapartym tchem śledzili losy głównej bohaterki, Lucy. Z pewnością ucieszyły ich więc słowa producenta serialu, który stwierdził, że powrót "Rancza" nie jest wykluczony.

Postanowiliśmy zrobić przerwę po dziesiątym sezonie, nie wykluczam jednak, że za jakiś czas wrócimy do tej produkcji - mówił w rozmowie z press.pl Maciej Strzembosz.

Nadzieje fanów rozwiewają jednak słowa Pawła Królikowskiego. Portal "Party" odwiedził niedawno aktora na planie kolejnej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Odtwórca roli Kusego zapytany, czy jest szansa, że tak lubiany serial wróci na ekrany telewizorów, nie pozostawił wątpliwości.

Nic na temat "Rancza" nie wiem, nie powiem, bo ja nie mam na to żadnego wpływu. Dla mnie to jest zamknięty temat. 3 lata temu skończyliśmy zdjęcia. To jest przepiękna historia. Producentom (...) zawdzięczam jedną z ciekawszych kart w mojej biografii, w moim prywatnym życiorysie, już nie mówiąc o zawodowym - wspominał aktor.

Paweł Królikowski przy okazji podziękował również za wspólną pracę Ilonie Ostrowskiej, która w serialu grała jego partnerkę oraz kolegom z planu.

Z Iloną mieliśmy przez te 10 serii najpiękniejszą bajkę o miłości (...). Nigdy nie oszczędzaliśmy siebie w tej pracy (...). Będziemy pamiętać siebie do końca - mówił o partnerującej mu aktorce.

Oglądaliście serial "Ranczo"? Kto był Waszym ulubionym bohaterem? Chcielibyście, żeby produkcja wróciła na antenę?

AG, WJ

Więcej o:
Komentarze (64)
"Ranczo" wraca na antenę TVP? Producent "nie wyklucza", ale to Paweł Królikowski stawia sprawę jasno
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • atr8

  Oceniono 70 razy 60

  Pewnie, że bym chciał. Boję się jednak, że pod nowym kierownictwem z Rancza zrobią Stodołę Szyszki.

 • Gość: Klementyna

  Oceniono 52 razy 42

  Nie tylko oglądaliśmy ale i oglądamy cały czas. Moi ulubieni bohaterowie to wszyscy, ale wyróżnić mogę Babkę, Solejukową i policjanta Staśka. Można było umierać ze śmiechu. Wszyscy zresztą cudowni. Przypomniało mi się jak senator się wczuwał q rolę Piłsudskiego. :-) Klaudia i Fabia też rządzą. Tak jak i doktor z doktorową. Ranchoooo wróć!

 • Gość: misia28

  Oceniono 39 razy 33

  Ranczo bardzo fajny serial ogladalam i teraz ogladam powtorki juz ktorys raz z kolei najbardziej lubie Lucy ale wszyscy sa bardzo fajny i chcialabym bardzo aby Ranczo wróciło!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 45 razy 31

  Najlepiej zarabiajacy serial w historii tvp i tak go zarżnać?!? Jak to mówili w Killerze2 "urwałeś kurze złote j@ja"!

 • Gość: Jezyna

  Oceniono 32 razy 30

  To naj : bardziej wartościowy pod każdym względem serial, sympatyczniejsza obsada, lepsza reżyseria, scenografia, scenariusz,. Czy tam jest jeszcze coś do opowiedzenia żeby niepopsuc całości???? Ale tak chciałabym jeszcze pooglądać.

 • Gość: Lukrecja

  Oceniono 23 razy 23

  Tekst Michałowej "Knajpa to się i może spaliła ale atmosferę wójt uratował". :-)

 • Gość: Viola Materna

  Oceniono 23 razy 23

  Kocham, kocham, kocham ten serial. Nakręćcie, proszę kolejną serię. Codziennie na TVP Seriale oglądam kolejny odcinek. Tak mądrego serialu nie było w historii telewizji.

 • mid1

  Oceniono 21 razy 21

  Jestem w Ranczu zakochana.
  Idealny świat.
  Idealna aktorska gra.
  A Wójt ?! Oskarowe role są niczym wobec gry Cezarego Żaka !!!!!!!

 • window_licker

  Oceniono 21 razy 21

  cudowne kreacje... nie ma słabych! Babka rules!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX