"Barwy szczęścia". Nika nie żyje, a Łukasz zaczyna śledztwo. W serialu pojawi się też dwóch nowych bohaterów!

Fanów "Barw szczęścia" czeka ogromna dawka emocji. Wątek narkotyków i prostytucji nieletnich będzie się rozwijał. Łukasz do współpracy przy śledztwie zaprosi Alicję.

Emocje w serialu TVP "Barwy szczęścia" rosną z odcinka na odcinek. Tragiczny wyjazd Zuzi i śmierć Niki to dopiero wierzchołek góry lodowej. Wątek narkotyków i prostytucji wśród nieletnich modelek będzie się rozwijał. Łukasz po powrocie z Dubaju rozpocznie dziennikarskie śledztwo i trafi na trop mafii.

Mężczyzna znajdzie w sieci wideo nagrane przez gapiów w hotelu z nocy, kiedy umarła Nika. Żądny rozwikłania sprawy poprosi o pomoc Alicję.

Mam ciężki temat: podejrzany modeling, być może narkotyki i prostytucja nieletnich. Nie dam rady zrobić tego sam - wyzna Łukasz, w szczerej rozmowie z była koleżanką z pracy.
Tych ludzi trzeba przycisnąć. Nie jest wcale wykluczone, że są tylko częścią jakieś większej gry: młode dziewczyny, obietnica sławy, narkotyki i nawet śmierć. Tu na pewno nie chodzi tylko o modeling - wyjaśni.

Czy dziennikarzom uda się rozwikłać zagadkę widzowie dowiedzą się w najbliższych odcinkach 1806-1810.

Co więcej w "Barwach szczęścia"?

To jednak nie koniec wrażeń, jakie przegotowali scenarzyści. W serialu pojawią się dwie nowe postacie. Pierwszą z nich będzie Jowita, czyli Magdalena Żak. Dziewczyna pojawi się w życiu Oliwki, Kajtka i Eryka. Nowa koleżanka przeniesie się do ich liceum z prywatnej szkoły pod Warszawą i wypełni lukę po Angeli, która postanowi zostać w Kanadzie.

Decyzja Angeli mocno odbije się na relacjach jej ojca z Magdą. Parze prawdopodobnie nie uda się już pogodzić. Milewicz za zniknięcie córki będzie winił przede wszystkim jej byłego chłopaka, Eryka. Pomiędzy mężczyznami dojdzie do bójki.

W "Barwach szczęścia" pojawi się tez nowa rola męska. Sławek (Maciej Gisman) dosłownie wtargnie do życia Górków. Poza tym Ula przyzna się Hubertowi, że znalazła u Ernesta narkotyki. Lidka wpadnie za to w panikę, gdy odnajdzie ją jeden z ludzi Kasiora i zażąda, by Radek zmienił zeznania.


Jesteście gotowi na takie zamieszanie?

PC

Więcej o:
Komentarze (3)
"Barwy szczęścia". Nika nie żyje, a Łukasz zaczyna śledztwo. W serialu pojawi się też dwóch nowych bohaterów!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Fzvx czasach gxgdgsgduvsg d y fchxhccss

  0

  DjxjfkfxxjdvxkfdjhxstdfzuchhfHcjdzhuoczdtdshjch. Hddhfdhfdxhfddhfdh HxfgtddfhffgdhdfJdshseb
  GzfzcxhfsgtufsfhixfufewijvvtesujggdjufdHxjufijcjdhSssshcjgjcjgvj

 • Gość: h

  0

  Emocje jak na wykop kach

 • Gość: mufa

  0

  aktorstwo cięzka sprawa... trzeba bardzo często zmieniać się do roli, dbac o figurę, stosować iqacai, ćwiczyć i wyglądać idealnie w każdej chwili. Czasem przefarbować włosy itp. No ale cóż.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX