"Barwy szczęścia". To już pewne. Marta nie żyje. Tak będzie wyglądał jej pogrzeb

"Barwy szczęścia". Policja ustali, że ciało, które znaleziono w Zalewie Zegrzyńskim, należało do Marty. Rodzina zmarłej zorganizuje kameralny pogrzeb.

Ciało, które policja znalazła w Zalewie Zegrzyńskim, należało do Marty (Katarzyna Zielińska). Chowański (Jacek Rozenek), choć sam będzie bliski załamania, zrobi wszystko, by pocieszyć Ewunię (Gabriela Ziembicka).

Też jestem smutny i przestraszony. Chce mi się płakać i krzyczeć jednocześnie. Oddałbym wszystko, żeby ją przytulić i powiedzieć, że ją kocham - powie do Ewy.
Jej już nie ma - odpowie dziewczynka. 
Jest, kochanie i zawsze będzie. Czujesz, jak bije twoje serduszko? Tam jest twoja mama.

Kilka dni później rodzina zorganizuje zmarłej kameralny pogrzeb. Zdjęcia zobaczycie TUTAJ

Katarzyna Zielińska, która wcielała się w rolę Marty, po 10 latach pożegnała się z "Barwami Szczęścia". Aktorka, która występowała w serialu od pierwszego odcinka, uznała, że przyszedł czas na zmiany i podjęła decyzję o odejściu. 

JT

Więcej o:
Komentarze (7)
Barwy szczęścia: Marta nie żyje. Tak będzie wyglądał jej pogrzeb [odc. 1781-1785]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Jan

  Oceniono 3 razy 3

  Uwaga!!! Autobusowy wyjazd na pogrzeb Marty Walawskiej. W ramach bagażu można zabrać ze sobą jeden znicz, wianek o wymiarach 40x50 oraz modlitewnik. O szczegółach wyjazdu poinformuję niebawem. Łączymy się w bólu z rodziną...

 • Gość: Alina

  Oceniono 3 razy 3

  Miały być Barwy szczęścia a zrobiły się Barwy nieszczęścia. Ciekawe czy autorzy scenariusza zorientowali się, co zrobili z tego serialu.

 • Gość: leona

  Oceniono 2 razy 2

  kto pisze te scenariusze, bo sa tak badziewne i głupie, ze pijany chyba je pisze, tak samo m jak miłosc. szanujcie troche widzow pismaki

 • Gość: elv

  Oceniono 2 razy 2

  dokładnie. barwy nieszczęscia. Lepiej już było zmienić aktorkę niz z serialu obyczajowego zrobić horror zwłaszcza dla dziecka. Straszne byly sceny z porwaniem, złe emocje dla dziecka. Ewunia najsmutniejsze dziecko serialowe żal. Teraz jeszcze zgotowali jej to że matka odnalazła się martwa:( szkoda. rezygnacja fajnej aktorki trudno. Ale można było spróbowac zastąpić inną,podobną.Za jakiś czas każdy by przywykł jakoś...Przestało mi się po tym zlym zakonczeniu oglądac, zwłaszcza wątków z tym smutnym dzieckiem serce się kraje nawet jeśli to serial...

 • Gość: Ania

  Oceniono 1 raz 1

  Nie tak!!! Cały serial popsuty!!! MARTA miała żyć!!! Bezsensu

 • Gość: Jan

  0

  Jak żyć? Pytam, jak żyć?

 • Anna Jagoda

  0

  Ja też jestem rozczarowana. I do tego uśmiercili ją w tak brutalny sposób! Oglądam ten serial bo często historie kończą się w nim szczęśliwie, co poprawia mi nastrój i przywraca wiarę w ludzi. Gdybym chciała oglądać tragedie to włączyłabym Wiadomości!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX