W "Barwach szczęścia" pojawi się nowa postać! Do obsady dołączy znana wokalistka. Popsuje plany Kamili

W "Barwach Szczęścia" pojawi się nowa postać. To nauczycielka śpiewu - Hanna Waniewska, w którą wcieli się Alicja Węgorzewska.

Hanna Waniewska (Alicja Węgorzewska) zaprosi Kamilę (Marianna Kowalewska) i jej menadżera Huberta (Marek Molak) na rozmowę przy herbacie. Dla Kamili nie będzie to miłe spotkanie.

Waniewska poinformuje ją, że będzie musiała zrezygnować z kariery w showbiznesie i skupić się na nauce. Ich rozmowa szybko przerodzi się w kłótnię.

Kamila to ogromny talent, wręcz diament, jeszcze nieoszlifowany, ale o wielkiej wartości. Jeśli pan naprawdę chce dobra Kamili, to proszę dać jej spokój! Wylansuje pan inną gwiazdkę, muzykalnych dziewcząt nie brakuje - zacznie Waniewska.
Wie pani, co pani teraz robi? 
Ratuję jeden z najpiękniejszych głosów, jakie słyszałam.
Nie, pani mnie zwyczajnie okrada!


Ostatecznie Waniewska postawi Kamilę przed trudnym wyborem: albo studia na Akademii Muzycznej, albo nagranie płyty z Hubertem. Jaką decyzję podejmie Skowrońska? Odpowiedź na to pytanie już w najbliższych odcinkach "Barw Szczęścia". Emisja, jak zawsze na antenie TVP.

Alicja Węgorzewska, która dołączy do obsady, jest polską śpiewaczką operową. Była też jurorką telewizyjnego show "Bitwa na głosy".

MT

Te piosenki polskich wykonawców śpiewali chyba wszyscy. Sprawdź, czy je pamiętasz [QUIZ]
1/12"Kornik ryje dziurę w drzewie / Elektronik w radiu grzebie / A chłop ... - ale jazz" - co robi chłop w tym fragmencie piosenki "Ale wkoło jest wesoło" Perfectu?
Zobacz także
  • Joanna Koroniewska Koroniewska zdradziła, co robi, gdy brakuje jej prezentów dla bliskich. "Takie rzeczy będą nietuzinkowe". Godne naśladowania!
  • Szusz w dniu ślubu Znana blogerka wzięła ślub. Suknia dość nietypowa, ale na pewno Z KLASĄ!
  • Te kobiety aspirują do bycia żywymi lalkami Barbie. W tym celu przeszły szereg operacji plastycznych. A jak wyglądały zanim poddały się tak drastycznym zmianom? Zobaczcie naszą galerię. Będziecie mocno zaskoczeni! Teraz mają ogromne usta, sztuczne biusty i talie osy. A jak żywe Barbie wyglądały przed licznymi operacjami?