W "M jak miłość" doszło do morderstwa. Podejrzanych będzie wielu, ale nieoczekiwanie ktoś przyzna się do zbrodni

"M jak miłość". Kto zabił Maćka? Policja będzie miała podejrzanych, ale przyzna się do zbrodni ktoś inny.

"M jak miłość". Maciek Garlicki został zamordowany. Policja od początku będzie skłaniała się ku hipotezie, że to było zabójstwo.

Samobójstwo? Nie sądzę. Coś mi się w tej sprawie nie podoba, coś tu nie pasuje… Rozmawiałem ze znajomym z komendy w Warszawie, zrobili wywiad w jego miejscu zamieszkania. Był zamieszany w różne ciemne interesy… - powie policjant Staszek do swojego młodszego kolegi Janka (Tomas Kollarik).

Jedną z podejrzanych będzie Justyna (Olga Kalicka). Dziewczyna okłamie przesłuchującego ją Janka.

To najprawdopodobniej nieszczęśliwy wypadek, ale musimy sprawdzić wszystkie ewentualności… Proszę mi powiedzieć, czy od czasu tamtej awantury… Tej bójki z Frankiem Zarzyckim przed pani domem… Czy później widziała się pani jeszcze z Garlickim? Nie dzwonił, nie nachodził pani? Nie próbował się z panią kontaktować? - pytał.
Nie. Potem już nie - odpowie Justyna.

M jak miłośćM jak miłość materiały prasowe

Kolejną osobą, która mogłaby mieć motyw, będzie właśnie Franek (Piotr Nerlewski). Tym bardziej, że kolejne fałszywe zeznanie Justyny go pogrąży.

Był u mnie Franek i… on zachowywał się bardzo dziwnie. Pokłóciliśmy się i w gniewie wykrzyczał mi, że jednak spotkał się z Maćkiem i że... było ostro (…) Maciek był złym człowiekiem, ale... to nikomu nie daje prawa do tego, żeby… żeby pozbawić go życia!

Staszka zdziwi to wyznanie, ale nie będzie miał wyjścia i zatrzyma Franka. Tymczasem do zabójstwa przyzna się ktoś zupełnie inny... Mateusz (Krystian Domagała). 

Ja naprawdę nie chciałem, to był wypadek… Popchnąłem tego faceta, a on... spadł ze skarpy i… to przeze mnie nie żyje.

Mateusz naprawdę okaże się sprawcą czy chce po prostu uchronić nauczycielkę przed więzieniem? Odcinki 1338-1339 "M jak miłość" obejrzymy 18 i 19 grudnia w TVP.

JZ

Ekstremalny quiz z geografii. Sprawdź, czy rozpoznasz państwo po konturze
1/20Grafika przedstawia czwarte największe państwo świata, czyli?
Zobacz także
Komentarze (3)
"M jak miłość". Morderstwo, a podejrzani? Franek, Justyna i ktoś jeszcze. Nieoczekiwane przyznanie do zbrodni
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • atr8

  Oceniono 7 razy 7

  Brawo dla scenarzystów. Mam nadzieję, że podkręcą tempo jeszcze bardziej i zakończą tę bzdurę do końca roku. Wprawdzie i tak TVPiS nie oglądam, ale płacę wymuszony abonament, który idzie na takie superprodukcje.

 • pan.szklanka

  Oceniono 4 razy 4

  Polska policja odniesie sukces. Przesłuchania przy pomocy paralizatorów sprawią, że przyznają się wszyscy. Bedą mieli wykrywalność grubo powyżej 100%.

 • Gość: Pati

  Oceniono 1 raz -1

  Kocham cie Franek kochanie moje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX