Odcinek "Milionerów" z Szycem i Zamachowskim ostro skrytykowany przez widzów. "To ustawka"

Borys Szyc i Zbigniew Zamachowski wystąpili w mikołajkowym, charytatywnym wydaniu "Milionerów". Zdaniem widzów odcinek z ich udziałem był na wyjątkowo niskim poziomie.

Z okazji Mikołajek TVN nagrał dwa specjalne odcinki "Milionerów" z udziałem gwiazd. Pierwszy z nich miał swoją premierę w środę, 6. grudnia i wystąpili w nim Borys Szyc oraz Zbigniew Zamachowski. Niestety, odcinek z udziałem aktorów został przez widzów ostro skrytykowany. W sieci pojawiły się opinie, że pytania były wyjątkowo proste i ustawione pod aktorów. Przykłady? Co ma koń w pysku, w jakim mieście można zobaczyć wspólne dzieło Jana Styki i Wojciecha Kossaka oraz jakie jest znaczenie słowa "patron" w jednej z rosyjskich piosenek. Aktorzy, którzy grywają w rosyjskich produkcjach, nie zastanawiali się długo. 

Nic dziwnego, że szli jak burza i szybko doszli do pytania za 125 tys. złotych. Wtedy poprosili o pomoc publiczność, dzięki której zaznaczyli właściwą odpowiedź.

Co jest niezbędne do luzowania kaczki:
A. 2 metry sznura
B. ostry nóż
C. wabik na ptaki
D. przestronna woliera

Poprawna była oczywiście odpowiedź B.

Zamachowski, SzycZamachowski, Szyc screen/Player.pl/'Milionerzy'

Podczas trwania programu w internecie zaczęły się pojawiać komentarze znudzonych widzów, którzy zauważyli, że Zamachowski i Szyc grą aktorską chcieli urozmaicić odcinek. To jednak nie wystarczyło.

Wszystkie te odcinki specjalne to ustawka. Jakby to było, gdyby tacy wielcy i znani polegli na pierwszym czy drugim pytaniu?
Aż się na to patrzeć nie chce. 75 000 zl. Z góry było wiadome, że pojawią się pytania, na które nawet dzieci znają odpowiedź.
Odnoszę wrażenie, że panowie Szyc i Zamachowski odprawiają w "Milionerach" jakąś pokutę za grzechy. Nudniejszego odcinka nie widziałam.

Część widzów tłumaczyła, że odcinki specjalne rządzą się swoimi prawami, a wszystko to w słusznym celu. Wygrana gwiazd idzie bowiem na podopiecznych fundacji TVN "Nie jesteś sam". Nie przypominamy sobie jednak, żeby odcinek z udziałem chociażby Kingi Rusin i Piotra Kraśki był tak nudny i wyreżyserowany, a pytania tak bardzo pod nich ustawione. 

MT

Hubert Urbański: Jestem w TVN od 18 lat. Oglądam swoje zdjęcia z początków pracy i nie wierzę, że to ja

Więcej o:
Komentarze (52)
"Milionerzy". Widzowie skrytykowali specjalny odcinek z Szycem i Zamachowskim. Banalne pytania i nuda
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: .

  Oceniono 31 razy 31

  no oczywiscie, ze charytatywne odcinki sa ustawione.producent ma okreslona kwote przeznaczona na cele charytatywne i gwiazdy uczestniczace maja tylko zapewnic troche rozrywki,a nie wykazywac sie wiedza

 • kitciwoko

  Oceniono 19 razy 11

  Następne co widzowie odkryją, to że Ziemia nie jest płaska.
  Ludzie do kuźwy nędzy, to nie pierwsza ich ustawka!!! Przestałem oglądać po tym, jak jednej dziewie dali milion, bo ktoś w końcu musiał "wygrać". Ślepy by się zorientował! Chwd tym oszustom.

 • biesczad1

  Oceniono 14 razy 10

  A pytanie za 1 mln będzie brzmiało: jak miał na imię Adam Mickiewicz?.;)

 • Gość: qnqn

  Oceniono 12 razy 8

  Debilne społeczeństwo zdziwione? Zacznijcie czytać książki i poważne dzinniki, tygodniki, a nie non stop televizja. Grilują was aż miło.

 • Gość: notremak

  Oceniono 12 razy 8

  Kiedyś b. lubiłem Milionerów, ucieszyłem się z ich powrotu.
  Przestałem oglądać, kiedy okazało się, że co trzecie pytanie dotyczyło różnych "dzieł" TVN.
  Nachalnego cwaniactwa nie znoszę, więc nie mam zamiaru wracać.

 • czerski.fake

  Oceniono 12 razy 8

  a już myślałem ze to zrzutka na alimenty dla bankruta zamachowskiego....

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Oczywiście, że ustawka, taka jest konwencja tego rodzaju teleturnieju organizowanego na specjalną okazję, która ma za zadanie przekazać pieniądze na cel dobroczynny. To mogło być bardziej nakręcone widowisko, ale aktorzy ciut za słabo wypadli..

 • popijajac_piwo

  Oceniono 14 razy 6

  Zbysiu wygrał na alimenty?...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX