"Milionerzy". Pytanie o Najsztuba rozbawiło uczestnika, ale internauci nie są zachwyceni. "Mocno przesadzone"

W poniedziałkowym odcinku "Milionerów" padło pytanie o wypadek Piotra Najsztuba. Internauci nie kryją swojego zniesmaczenia.

Uczestnicy "Milionerów" niejednokrotnie musieli wykazać się wszechstronną wiedzą. W poniedziałkowym odcinku padło pytanie o Piotra Najsztuba, a dokładniej o wypadek, który spowodował 3 miesiące temu.

Piotr Najsztub w październiku 2017 r. w momencie potrącenia staruszki na pasach miał:
A: przy sobie ważne prawo jazdy
B: polisę OC
C: przegląd techniczny auta
D: pracę

Pytanie za 10 tys. zł początkowo rozbawiło uczestnika teleturnieju, ale też sprawiło mu niemały problem. 

Niekoniecznie śledzę poczynania Piotra Najsztuba za kierownicą. Ciężko mi tak na szybko coś wyeliminować - powiedział Hubertowi Urbańskiemu.

Po skorzystaniu z koła ratunkowego "pytanie do publiczności" wybór wcale nie był łatwiejszy. Najwięcej odpowiedzi, bo 41%, dostała opcja "D".

Uczestnik słusznie zauważył, że podczas jakiegokolwiek zdarzenia kierowca powinien mieć przy sobie wszystkie trzy rzeczy: ważne prawo jazdy, polisę OC i przegląd techniczny auta. 

Odpowiedź "D" jest kusząca, bo jeśli pojawiły się [w odpowiedziach] te wszystkie  trzy rzeczy (...), to prawdopodobnie ich nie miał. Więc tak, poproszę "D: pracę", definitywnie.

Oczywiście była to prawidłowa odpowiedź, ale internauci nie byli zachwyceni samym pytaniem.

Co to za pytanie?!
Pytanie o Piotra Najsztuba mocno przesadzone, nie powinno być takich.
To jest tak nieśmieszne, że nie wiem nawet jak to skomentować. Może więc tylko zapytam: czy kogoś w tym TVN popie*doliło? 

Wypadek spowodowany przez Piotra Najsztuba

Piotr Najsztub w październiku 2017 roku potrącił na pasach 77-letnią kobietę, która z urazami żeber trafiła do szpitala. Dziennikarz był trzeźwy, ale nie posiadał przy sobie prawa jazdy, które już w 2009 roku miał zatrzymane prawo jazdy za przekroczenie limitu punktów karnych, ale nie została wydana decyzja o cofnięciu uprawnień.

OG

Hubert Urbański: Jestem w TVN od 18 lat. Oglądam swoje zdjęcia z początków pracy i nie wierzę, że to ja

Więcej o:
Komentarze (9)
"Milionerzy". Pytanie o Piotra Najsztuba rozbawiło uczestnika, ale internauci nie są zachwyceni. "Mocno przesadzone"
Zaloguj się
 • artur0121

  Oceniono 13 razy 13

  Te pytania to kpina, dno i żenada.

 • Gość: kpina

  Oceniono 9 razy 9

  kiedyś ten teleturniej był rzeczywiście testem wiedzy, dziś sprawdza się wiadomości plotkarskie, kto ogląda TVN i jakie poglądy polityczne wyznaje... SŁABE!!!

 • Gość: lili

  Oceniono 10 razy 8

  Mój dziesięcioletni syn stwierdził, że głupszego pytania jeszcze w Milionerach nie widział. To wstyd coś takiego dawać ludziom. Urbański sam był zażenowany tym pytaniem. Głupota!

 • Gość: Szok

  Oceniono 3 razy 3

  Tvn stal sie tabloidem. Rozenekmajdan, lewandowski i jego fryzura w faktach jako info dnia, milionerzy i te pytania... no kpina. Ciekawe co mysli rodzina staruszki albo ona sama jesli to oglada...!

 • Gość: GdzieWesele.pl poleca

  Oceniono 1 raz 1

  Tworzący pytania chyba za dużo siedzą na portalach plotkarskich! xD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX