"M jak miłość". Joasia w głębokiej depresji. Będzie próbowała się zabić! Nieprzytomną znalazła ją Agnieszka

04.12.2017 14:00
Asia wciąż nie będzie mogła otrząsnąć się po śmierci Tomka. Cierpienie doprowadzi ją do próby samobójczej.

Fanów serialu "M jak miłość" w najbliższych odcinkach czeka bardzo wiele emocji. Niedawno uśmiercony został jeden z najbardziej lubianych bohaterów, Tomek Chodakowski (grany przez Andrzeja Młynarczyka). Asia Chodakowska (w tej roli Barbara Kurdej-Szatan) w kolejnych odcinkach wciąż nie będzie w stanie pogodzić się ze śmiercią ukochanego i wpadnie w tak wielką rozpacz, że targnie się na swoje życie. Jednak zanim to zrobi, poprosi jeszcze Agnieszkę (Magdalena Walach), żeby ta zaopiekowała się jej dziećmi.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<<

Takie emocje czekają widzów w 1335. odcinku serialu "M jak miłość". Bohaterka grana przez Kurdej-Szatan powróci z Francji do Warszawy z głęboką depresją. Powrót do Polski, w dodatku do mieszkania, które dzieliła z ukochanym, przyczyni się do jeszcze większych bolesnych wspomnień.

Odcinek 1343., w którym Asia targnie się na swoje życie, emitowany będzie dopiero 16 stycznia 2018 roku. Chodakowska zarezerwuje sobie pokój w hotelu i połknie całe opakowanie tabletek. W hotelu znalazła ją Agnieszka. Nie wiadomo, czy Asia przeżyje. Jak myślicie, co będzie dalej? Czy to będzie ostatni odcinek z udziałem Barbary Kurdej-Szatan?

AG

Kiedyś te sprzęty kuchenne były niemal w każdym domu, dziś nie każdy je pamięta. Jak dobrze je znasz?
1/11Makutra to:

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (5)
'M jak miłość'. Bohaterka grana przez Barbarę Kurdej-Szatan targnie się na życie z rozpaczy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Tola

  Oceniono 4 razy 2

  Mam nadzieje, ze ja usmierca. Nie lubie jej jako aktorki, jest naprawde bardzo slaba, typowe drewno. A ten jej skrzeczacy glosik jest bardzo irytujacy.

 • seboc

  Oceniono 1 raz 1

  Nareszcie

 • cucurucu

  0

  Niech sprobuje kartonow-sa niezawodne

 • Gość: EEEmmmmmm

  0

  Dziewczyna zdolna i sympatyczna. Każdy oczywiście ma prawo do swej oceny ale jak dla mnie, to P.Basia bardzo pasuje do tej roli i mam nadzieje, ze zostanie w M.J.M na dłużej :)

 • praskiso

  Oceniono 1 raz -1

  Kto to ogląda ? Ludzie ogarnijcie się !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX