Piotr z "Rolnika" to "udawany" rolnik?! Jego eks wyznaje: Pracował jako ochroniarz, nie chciał wystąpić w show

Choć show "Rolnik szuka żony" już się zakończył, to nie ustają kontrowersje wokół ostatniej edycji. "Fakt" dotarł do eksdziewczyny Piotra, która zdradziła zaskakujące szczegóły o uczestniku.

Ostatnia edycja "Rolnik szuka żony" obfitowała w niespodziewane zwroty akcji i kontrowersyjne decyzje uczestników. Jednym z tych, którzy wzbudzali dużo emocji, był bez wątpienia Piotr.

Z jednej strony wydawał się cichy i zamknięty w sobie, z drugiej - nie wahał się, by odesłać do domu dwie ostatnie uczestniczki i wybrać kolejną rzekomo tylko na podstawie listu. Rzekomo - ponieważ fani programu wysnuli teorię, jakoby Piotr i Kasia znali się już wcześniej. Teraz na jaw wychodzą kolejne kontrowersje.

"Fakt" skontaktował się z byłą dziewczyną Piotra, która twierdzi, że ten rolnikiem jest dopiero od niedawna, a wcześniej praca na roli w ogóle go nie interesowała.

Jeszcze do niedawna rodzice Piotra mieli małe gospodarstwo. On sam nawet nie chciał słyszeć o udziale w "Rolnik szuka żony", pracował jako ochroniarz - wyznała "Faktowi" dziewczyna.

Piotr z 'Rolnik szuka żony'Piotr z 'Rolnik szuka żony' Screen z Vod.tvp.pl

Czyżby chęć udziału w programie zbiegła się nagłym przypływem zainteresowania rolnictwem? A może nie ma sensu doszukiwać się związku między jednym a drugim, ponieważ Piotr po prostu doszedł do wniosku, że kariera ochroniarza nie jest jego powołaniem?

ZI

Więcej o:
Komentarze (52)
"Rolnik szuka żony". Piotr tylko udaje rolnika? Jego eks wyznaje: Pracował jako ochroniarz
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Mag

  Oceniono 60 razy 48

  Ludzie jesteście naprawdę durni. A co to już nie można prowadzić gospodarstwa i pracować jednocześnie? Chyba jedno drugiego nie wyklucza.

 • Gość: kkky

  Oceniono 42 razy 28

  wina producentów, nie przeswietlają ani rolników ani zgłaszających się do programu kobiet miastowych, które nie mają pojęcia o rolnictwie.

 • Gość: Beata

  Oceniono 30 razy 26

  Bylo w wizytówce że gospodaruje od niedawna.Rewelacja z kurzego kupra.

 • Gość: szczery

  Oceniono 41 razy 17

  Z twarzy i ubioru typowy, wiejski; ura, bura, szef podwóra. Taki wiejski cwaniczek i lowelas w jednym.

 • chyx

  Oceniono 20 razy 14

  Rolnik szuka żony jest genialną i ponadczasową produkcją. Polecam też "Rzeźbiarz kisi kapustę", "Dozorca wymienia kubły na śmieci" oraz wchodzące niebawem na ekrany "Zakonnik zrzuca habit". Wszystko w najnowszej ramówce tvp, ale o prawa do emisji walczy ponoć Polsat. Tvn odpuściło. Nie ten budżet.

 • Gość: Pisia Stefczyk

  Oceniono 29 razy 11

  jeszcze niech prezesowi znajdą żonę i cały kraj będzie żył jak przystało na stado królików

 • kuciab

  Oceniono 23 razy 7

  Co wyście oglądali:"Rolnik szuka żona"? Co za bezmózgowa istota pisze takie banialuki?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX