Mikołaj z "Rolnika..." zakochał się. Różnica wieku między nimi jest OGROMNA. "Przeżył szok"

Mikołaj z "Rolnika..." znalazł w końcu ukochaną. Jest od niego o wiele młodsza, ale najwyraźniej nie przeszkadza im różnica wieku.

Mikołaj był najstarszym z uczestników ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony" - ma 72 lata. Był jednocześnie najbardziej skory ze wszystkich do figli i często nie mógł utrzymać rąk przy sobie, kiedy obok była atrakcyjna kobieta. 

O jego względy walczyły Janka, Teresa i Renata. Wybrał Teresę, ale podobała mu się także Janka i próbował też z nią się umówić. Im z kolei nie spodobało się takie granie na dwa fronty i w rezultacie został sam.

Nie żałował decyzji i teraz wiemy dlaczego. Według informacji podanych przez "Na żywo", rolnikowi zawróciła w głowie pewna 40-latka. Najpierw miała napisać list na jego osobisty adres, a potem regularnie z nim korespondować. Dopiero po jakimś czasie dowiedział się, że kobieta jest... o 32 lata młodsza od niego.

Przeżył szok i nawet nieco się przestraszył tej różnicy wieku, ale nie był w stanie skrywać swoich uczuć - czytamy w piśmie.

Miejmy nadzieję, że to będzie ta jedyna i rolnik wreszcie znajdzie towarzyszkę, z którą będzie w spokoju prowadził swoją ukochaną winnicę.

JZ

Rozpoznasz gwiazdy tylko po ich sztucznych rzęsach?
1/11Jaka gwiazda jest na zdjęciu?

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (29)
Rolnik szuka żony. Mikołaj zakochał się. Różnica wieku między nimi jest ogromna. "Przeżył szok"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Zuzanna

  Oceniono 73 razy 69

  Ja mam 44 lata i ze swojej strony mogę powiedzieć tyle, że z pewnością nie zwracałabym sobie głowy korespondencją z 72 latkiem. Powiedzenie, że mężczyzna jest jak wino jest może i urocze, ale w praktyce to jest to po prostu starszy człowiek.

 • Gość: kasia

  Oceniono 65 razy 61

  Paskudny lisek farbowany...najpierw upokorzył przed kamerami Jankę, proponując kontynuację znajomości, jak już odwiedzi Teresę, potem już w studio, niegrzecznym stwierdzeniem, że to spotkanie nie jest mu do niczego potrzebne - próbował zemścić się (w swoim mniemaniu) na Renacie - no bo jak to!!!! śmiała kopnąć go w 4 litery, zanim jej podziękował - na szczęście odzyskała rozum i go pożegnała, a potem jeszcze niezbyt grzecznie potraktował Teresę, jakby zapomniał, że jednak ją wybrał, zanim odwołał wizytę....obrzydliwy, śliski manipulant...

 • Gość: Renia

  Oceniono 63 razy 51

  Jasne, jeszcze powiedzcie, że też się zakochała w farbowanym lisie z garniturem akrylowych zębów :D

 • Gość: Gumiś

  Oceniono 49 razy 37

  Mikołaj niech jedzie do Egiptu z mumią Nefretete poflirtować.

 • Gość: Bidul

  Oceniono 41 razy 29

  Ja mam 54 lata a nawet kjjem bym nie dotkla;z tym panem to na geriatrie a nie jeszcze do lozka lzic

 • Gość: gosc

  Oceniono 22 razy 16

  Chyba poleciała na te winnice W tym wieku ile może dać jej miłosci

 • Gość: Mira

  Oceniono 21 razy 15

  Pokochala pieniadze i winnice Mikolaja bo to materialistka
  Mikolaj nie jest przystojny jest stary i odpychajacy
  Dał sie nabrac i.tyle ha ha ha

 • Gość: gościówka

  Oceniono 22 razy 12

  Dlatego w odcinku finałowym był średnio miły dla tych trzech swoich wybranek....chciał pokazać młódce, że to już nic nie znaczy :) Tak czy siak, powodzenia wszystkim w poszukiwaniu miłości!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX