Antoni Pawlicki w ogniu krytyki za udział w "Azja Express". Teraz się tłumaczy

Nie wszyscy widzowie pokochali Antoniego Pawlickiego i Pawła Ławrynowicza, zwycięzców "Azji Express". Teraz sami zainteresowani zabrali głos.

Antoni Pawlicki i jego towarzysz, Paweł Ławrynowicz zwyciężyli w kolejnej edycji programu "Azja Express". Para od początku budziła kontrowersje i podzieliła widzów na ich zagorzałych fanów oraz tych, którzy nie akceptowali zachowania aktorów.

W czwartkowym "DD TVN" Pawlicki i Ławrynowicz skomentowali to, że program wykreował ich na największe "czarne charaktery".

To efekt tego, co o nas mówili inni uczestnicy i tego, jak to zostało zmontowane, żeby wzbudzić emocje - tłumaczył Pawlicki.
Dziwię się, że koledzy mieli nam za złe, że pojechaliśmy tam wygrać - dodał Ławrynowicz.

Faktycznie, żaden z nich nie ukrywał, że wziął udział w programie, żeby wygrać, co ostatecznie było przecież celem programu. Jednak ich wygrana tyluż fanów ucieszyła, co i wkurzyła. Gratulacje przeplatały się z głosami niechętnymi, których chyba nawet było więcej.

Gdybym wiedziała, że wygrają to bym nie oglądała!
Najgorsza para całego programu... Nie wierzę, że akurat oni musieli wygrać!
Najgorszy możliwy finał! - pisali ci, którym nie spodobała się ich wygrana.

Dodajmy, że już w trakcie programu Pawlicki i Ławrynowicz budzili ostre kontrowersje. Po jednym z odcinków do obu przylgnęła łatka homofobów.

W momencie, gdy odpadli Górale, chłopaki mówili: "Teraz to już jest najgorzej, bo zostały same dziewczyny i pedały. Ja się tak zastanawiam, czy ja powinien być takim samym idiotą jak oni i powiedzieć po tym komentarzu: "no słuchajcie dziewczyny, zostałyście tylko wy, pedały i p*zdy" - opowiadał o nich Michał Piróg.

Panowie teraz nie chcieli tego jakoś wylewnie komentować.

To kompletnie wyssana z palca historia - odparł Ławrynowicz, a Pawlicki dodał, że należy na to spuścić zasłonę milczenia.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że wygraną postanowili oddać na cele charytatywne.

Ta kasa trafi do 3 fundacji: fundacji Ani Dymnej i fundacji Ewy Błaszczyk, to są fantastyczne koleżanki i aktorki, które poświęcają życie na takie działanie, oraz do fundacji New Hope Africa – Maili Tatu To Tu, którą ja wspieram od paru lat. Ona zajmuje się pomocą szkole w Kenii w wiosce Maili Tatu w totalnej biedzie i suszy oraz patologii żyją tam dzieci i chodzą do szkoły, gdzie jest klepisko i nie mają co jeść - powiedział Pawlicki.
Mamy też pomysł, że wrócimy na Sri Lankę i do Indii i odwiedzimy niektóre miejsca i niektórych ludzi, których spotkaliśmy i którzy nam pomogli i z nimi też podzielimy się częścią wygranej - dodał Ławrynowicz.

JZ

Więcej o:
Komentarze (61)
Antoni Pawlicki w ogniu krytyki za udział w "Azja Express". Teraz się tłumaczy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kass

  Oceniono 132 razy 60

  bardzo miło z ich strony! Piróg sam nakręcał spirale nienawiści. Oni od początku mówili,że są tam po to żeby wygrać. I mimo to byli w stanie oddać wygraną dla bardziej potrzebujących. Czy tak zrobiłaby pinda Przytakiewicz czy obrażony na wszystko Piróg? Szczerze wątpię.

 • Gość: magda

  Oceniono 48 razy 38

  fajnie, ze przekazali kase.

 • Gość: Kanoook

  Oceniono 47 razy 25

  Nie rozumiem tej fali krytyki. Mówił co myśli, zachowywał się tak jak ma w naturze, nie ściemniał, ale ludzie biorą stronę gangu przetakiewicz i całej ekipy. Gang nie jest święty, bo często grali, zachowywali się pod publiczkę ale i tak wyszła słoma z butów. W ostatnich odcinkach walił piróg tylko chamskie teksty, na domówkach nie było lepiej w stylu Antek i paweł się zaręczyli itd itp.
  Wydaje mi się, że obecnych czasach lepiej udawać kogoś kim się nie jest... szczególnie TVN próbuje ten typ zachowania forsować

 • Gość: Ala

  Oceniono 83 razy 21

  Hejterom mówimy NIE!!! Antek jesteś super. Ludzie nie rozumieją ludzi prawdziwych. Przy okazji pozdrawiam zwycięzcę poprzedniej edycji Michała Żurawskiego.

 • on1950

  Oceniono 37 razy 21

  idą programu jest wygranie a tak naprawdę lansowanie się i zdobycie kontraktów reklam które są warte x razy więcej niż wygrana. była sportowa rywalizacja i tyle. bokser nie będzie przepraszał rywala że złamał mu nos.... każdy zna zasady od początku i tyle

 • cenie-dobre-dziennikarstwo

  Oceniono 31 razy 17

  A kogo to obchodzi?

 • ganro

  Oceniono 54 razy 16

  Brawo chłopaki, i nie słuchajcie tych zakompleksionych hejterów.

 • kater-11

  Oceniono 24 razy 14

  Ideą programu jest pokazanie prawdziwych charakterów uczestników. Program pokazał kim są naprawdę i nic tego nie zmieni . Problemem są nagrane odcinki , które w każdej chwili można odtworzyć i zobaczyć , co kto mówił .

 • Gość: gosc. fan.

  Oceniono 18 razy 12

  Ja ich nie lubiłam od początku programu ale po tym jak Piróg nakręcal innych to w sumie mi ich się żal zrobiło bo źli tacy nie byli żeby kłody komuś rzucali poprostu walczyli o wygrana tyle na tym polegał program. Tamte ostaynie trzy pary strasznie źle się o nich wypowiadali a oni akurat byli mili.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX