Piotr Rogucki u Kuby miał dość: Odnoszę wrażenie, że próbujesz mnie upokorzyć. Broni go Brodka: Wjeżdżasz na niego strasznie!

Piotr Rogucki poczuł się u Kuby Wojewódzkiego upokorzony. W jego obronie stanęła Monika Brodka.

Piotr Rogucki, Tomasz Organek i Monika Brodka byli gośćmi ostatniego w tym sezonie odcinku show Kuby Wojewódzkiego. Owo wyborne trio utworzyło zespół na okoliczność grania w "Męskim graniu" i nagrało singiel "Nieboskłon".

O ile ogolona na łyso głowa Brodki wzbudziła w Wojewódzkim jedynie ciekawość, to wąsy Roguckiego dały mu okazję do nieustannych żartów. Nazwał je "tragicznym elementem męskiej twarzy", a potem stwierdził, że Rogucki ma "wąsy na całym ciele".

W moim przypadku działają jako rodzaj katalizatora i nie jest to katalizator powietrza. To katalizator tolerancji, ponieważ takie wąsy są wbrew pozorom prowokacyjne. Jeszcze kilka lat temu cierpiałem, że miałem te wąsy i podchodzono do mnie bezczelnie na ulicy i mówiono: Zgól wąs, a czasami jeszcze gorzej: zgól ten koper, synu - tłumaczył muzyk.

W pewnym momencie Organek i Rogucki zaczęli rozmawiać między sobą, co nie spodobało się Wojewódzkiemu. Uznał, że zachowują się "jak w autobusie".

Wyobrażam sobie, jak byście pojechali na Zachód robić karierę. Wyszlibyście z autobusu, a ludzie powiedzieliby: tragarze już są, teraz czas na gwiazdy. Tak, Rogucki, zobacz, jak wygląda gwiazda - Wojewódzki zaczął poprawiać koszulę i pokazywać, w co jest ubrany - non iron marynarka, elegancka koszula, a nie w kufajce, jak jakiś dozorca - wskazał brodą na strój Roguckiego.

Nie spodobało mu się to.

Kuba... - zaczął, ale chyba zabrakło mu słów.
Przegina, nie? Przegina strasznie - skomentowała to siedząca obok Monika Brodka.

Kuba Wojewódzki, Monika Brodka, Tomasz Organek i Piotr RoguckiKuba Wojewódzki, Monika Brodka, Tomasz Organek i Piotr Rogucki Screen z Facebook.com/Kuba Wojewódzki

 Rogucki ewidentnie nie radził sobie z poczuciem humoru Kuby Wojewódzkiego. Showman w pewnym momencie chciał się dowiedzieć, dlaczego piosenka, jaką cała trójka wykona na zakończenie programu, jest tajna. Rogucki nieśmiało zaproponował, żeby ktoś inny odpowiedział na to pytanie. Wojewódzki zaczął się z niego śmiać, a ten schował głowę w kanapę.

Kuba, odnoszę wrażenie, że próbujesz mnie w jakiś sposób upokorzyć - powiedział dobitnie, kiedy w końcu się wyprostował.

Wojewódzki próbował przekonać swojego gościa, że to program rozrywkowy, zapytał też, dlaczego schował się w skorupie i przeprosił, jeżeli go dotknął.

Nie, nie dotknąłeś mnie, po prostu boję się wyjść z tej skorupy! - powiedział wyraźnie zdenerwowany Rogucki.

W jego obronie stanęła Monika Brodka.

Wjeżdżasz na niego strasznie! - oburzyła się.
To nie skorupa, to kufaja - szarżował Wojewódzki.
Drogie pieniądze to kosztowało w H&M - odparł Rogucki i roześmiał się w końcu.

Wydawało się, że kryzys został zażegnany, ale tylko na chwilę, bo już dosłownie dwie minuty później gospodarz wygłosił cały monolog o wąsach Roguckiego. Najpierw udał, że odczytuje treść zaproszenia, jakie dostał na koncert "Męskiego grania".

Nie śmiej się z wąsów Roguca, ma tu kompleks, cała jego rodzina nosi wąsy, on też ma.

I zaraz potem:

Mało tego, to są te same wąsy. Dzisiaj twoja żona nie poszła do pracy, bo te wąsy są u ciebie.
Super ma te wąsy, przestań na niego wjeżdżać! - Brodka znowu stanęła w obronie kolegi z zespołu.
Monika, zrozum wreszcie, że on wygląda jak zawodowy...

Nie dowiedzieliśmy się, co chciał powiedzieć Wojewódzki, bo Rogucki już nie wytrzymał.

Kuba! - wykrzyknął. - Nie przeszedłeś testu tolerancji - dokończył już spokojniej.

To nie pierwszy raz, kiedy gość Kuby Wojewódzkiego ma kłopot z jego poczuciem humoru. Kilka tygodni temu, na początek sezonu, Monika Lewczuk uznała, że Wojewódzki szydzi z niej. Na zakończenie upokorzony poczuł się jeden z bardziej oryginalnych twórców muzycznych, Piotr Rogucki.

Kuba Wojewódzki zamieścił zdjęcie z Figurskim. Koniec konfliktu? "Nie wiem, po co to zrobił". Później subtelna szpila

JZ

Więcej o:
Komentarze (16)
Piotr Rogucki u Kuby miał dość: Odnoszę wrażenie, że próbujesz mnie upokorzyć. Broni go Brodka: Wjeżdżasz na niego strasznie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ja

  Oceniono 33 razy 29

  Widziałam kilka zwiastunów programów Wojewódzkiego i oprócz chamstwa nie widziałam tam NIC. Dziwię się,że ktoś to ogląda,a jeszcze bardziej,że ktoś w ogóle chce w tym brać udział.

 • Gość: bnh

  Oceniono 23 razy 19

  wojewodzkiemu zostało tylko chamstwo. nie wiem po co tam ktos przychodzi.....na własne ryzyko.

 • forfiter_jr

  Oceniono 23 razy 15

  To całe jego show z dvpy jest. Podobnie jak ten njus.

 • Gość: koka

  Oceniono 17 razy 7

  trzeba obejrzec cały odcinek by zobaczyć że to wszystko był ona żarty. Świetnie się cała trójka bawila i żartowali z siebie. Widać było,że sie bawią- takie poczucie humoru. Nie sugerujcie się tym artykułem- specjalnie jest tak napisany:)

 • Gość: Zachwycony

  Oceniono 6 razy 4

  Wybitny artykuł.

 • Gość: Ja.......

  Oceniono 10 razy 2

  Program miał być zabawny jest chamski jaki prowadzący taki program

 • Gość: SYSTEM

  0

  Sprzedał siebie i swoje ideały, o któryś śpiewał za garść mamony... teraz pije i ćpa, żeby zagłuszyć wyrzuty sumienia, no i potrzeba jeszcze więcej mamony, i wyrzuty coraz większe i jeszcze więcej chlać i jeszcze więcej się sprzedawać i więcej mamony i więcej ćpania. I tak w kółko... Przykry widok. Karykatura samego siebie. I to człowiek, który nagrał Pierwsze wyjście z mroku i Zaprzepaszczone Siły...? Z charyzmatycznego, szczerego piosenkarza stał się bełkoczącą popłuczyną, stał się wszystkim, czym nie chciał się stać. Za garść srebrników sprzedał wszystkie dawne ideały. To jest przykład, jak nisko upadają ludzie, którzy w młodości zarzekają się, że pozostaną wierni ideałom. Zaprzepaszczają wszystko dla mamony. Wszystko.

 • Gość: Modzel

  Oceniono 2 razy 0

  Wojewódzki to zwykła parówa. Szydząc z innych leczy swoje kompleksy, bo sam wygląda jak idź stąd i nie wracaj. Poza tym chama ze wsi wyciągniesz ale wsi z chama nie da rady.

 • Gość: Rahel

  Oceniono 2 razy 0

  Wojewodzki skonczył sie już dawno, od lat nie ogladam, bo facet robi z siebie tylko pajaca

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX