Kuba Wojewódzki do Moniki Jaruzelskiej: Nie chciałaś zmienić nazwiska? I odpowiedź: Miałam 3 dowody. Jak szpieg

Monika Jaruzelska, w rozmowie z Kubą Wojewódzkim przyznała, że w pewnym okresie życia dysponowała trzema dowodami osobistymi.

Monika Jaruzelska jest córką zmarłego w 2014 roku generała Wojciecha Jaruzelskiego, jednej z najbardziej kontrowersyjnych postaci współczesnej historii Polski. Kuba Wojewódzki zapytał ją, czy nie myślała o zmianie nazwiska.

Nie, gdybym myślałam to bym zmieniła - odpowiedziała. - W latach 80. miałam 3 dowody, jeden na własne nazwisko, jedno na Jastrzębska i jedno na Jaskólska, nazwisko panieńskie mojej babci. Jak szpieg - dodała.
To było legalne? - zapytał nieco naiwnie Wojewódzki.
Dla mnie tak - odparła w odpowiedzi.

 Mając takiego gościa, Wojewódzki nie mógł nie spytać o aktualną sytuację w Polsce. Gospodarz show chciał wiedzieć, czy ktoś obecnie elektryzuje Jaruzelską.

Usiłują to robić prawie wszyscy, jesteśmy w stanie emocjonalnej wojny między politykami, którą generują także media. Ta wojna się wszystkim opłaca, nikt nie namawia do refleksji i każdy może ukraść trochę refleksji dla siebie i dowartościować się - tłumaczyła Jaruzelska.

W pewnym momencie trafiła się Wojewódzkiemu spora wpadka. Rozmowa bowiem zeszła na różnicę wieku między partnerami, a jak powszechnie wiadomo, partnerka Wojewódzkiego, Renata Kaczoruk, jest od niego sporo młodsza.

Ty wiesz ile jest kobiet w twoim wieku samotnych, które mógłbyś uszczęśliwić? - powiedziała Jaruzelska zalotnie trącając fryzurę.
Słuchajcie, ja kilka lat temu byłem na spotkaniu klasowym, ja nie chcę mieć kobiet w swoim wieku. Kobiety w moim wieku są jak pomniki przyrody- wypalił Wojewódzki.

Najwyraźniej zapomniał, że Monika Jaruzelska jest jego rówieśniczką - oboje mają po 53 lata.

To ja, jako dąb Bartek, chciałam powiedzieć - zaczęła.

Wojewódzki jednak nie pozwolił jej skończyć.

Nie, ty jesteś wyjątkiem. Gdybym cię posiadał, to jakbym posiadał cały PRL. To jakbym bzykał Rzeczpospolitą Trzecią... Przepraszam! - zreflektował się w końcu i pocałował Jaruzelską w dłoń.

JZ

Więcej o:
Komentarze (70)
Kuba Wojewódzki do Moniki Jaruzelskiej: Nie chciałaś zmienić nazwiska? I odpowiedź: Miałam 3 dowody. Jak szpieg
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Monika

  Oceniono 103 razy 83

  Rewelacyjny odcinek. Pani Monika bardzo fajna inteligentna dowcipna kobieta. Co zresztą wiem od dawna ale teraz jeszcze bardziej ma sympatia wzrosła. Bardzo bym chciała osobiście porozmawiać.

 • Gość: ceper

  Oceniono 73 razy 57

  "to jak bym bzykał..." - bzykać to se możesz tą swoją haberę. Pustak jakich mało..
  Pozdrawiam myślących

 • cmochall

  Oceniono 99 razy 47

  Pani Moniko Jaruzelska moze Pani byc dumna ze swojego Ojca ,Uratowal Nasz kraj od wojny domowej!

 • Gość: gość2

  Oceniono 46 razy 44

  Jakość show zależy jednak od gościa. Monika to świetna dziewczyna. Inteligentna , ladna, z dystansem do siebie.

 • waznezdanie

  Oceniono 38 razy 32

  Pani Jaruzelska super! Prowadzący MASAKRA!!! Żenujący, nie do zniesienia!

 • agnrodis

  Oceniono 37 razy 27

  Co za CHAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: samaprawda

  Oceniono 37 razy 23

  Niestety smutna prawda jest taka, że u panów w tym wieku sztywne mogą być co najwyżej palce, podczas gdy kobitki w tym czasie są rozkręcone na maksa i w dodatku samowystarczalne, więc taki Wojewódzki po prostu nie ma narzędzi, którymi mógłby zaimponować kobiecie w swoim wieku ;) Nic dziwnego, że musi łapać dziewuszki lecące na kasę :)
  (Nie żeby kobiety były bez grzechu, ale one to akurat łapią młode, prężne organy żądne, że tak powiem, wrażeń :P )

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX