Tomasz Niecik ocenia uczestników "Agenta": Dwulicowi. Padają konkretne nazwiska

Tomasz Niecik, jeden z najbardziej barwnych uczestników "Agenta", ostro ocenił innych uczestników. Po nazwisku.

Tomasz Niecik był jednym z najbardziej kontrowersyjnych, ale i barwnych uczestników programu "Agent". Nie wszystkim podobała się jego nadaktywność, a i uprawiana przez niego zawodowo muzyka - disco polo - nie każdemu odpowiadała. Niecik wywoływał sporo emocji, nie zawsze pozytywnych. Opowiedział o tym w programie Kuby Wojewódzkiego.

Ja jestem normalnym, prostym kolesiem, Odecie, Alanowi nie podobało się, że nagrywam disco polo. Oni disco polo nienawidzą i mówili mi to wprost i powiedzieli: jesteś nikim, a potem przychodzą jak bracia, tacy dwulicowi. Najpierw cię klepią po plecach, a potem obgadują - mówił.

Tłumaczył, że nie tak został wychowany.

Mnie przynajmniej mama i dziadkowie nauczyli, że szacunek dla ludzi powinien być. Nieważne, co kto robi.

Jednym z największych wrogów Niecika był Alan Andersz, który nie ukrywał swojej  niechęci do gwiazdy disco polo. Kuba Wojewódzki zapytał go, czy się pobili.

Słuchaj, Kuba, troszeczkę poniosło mnie, a trochę trenuję, jestem wysportowany... - zaczął Niecik.
Zbiłeś go? Wymierzyłeś mu sprawiedliwość? - dopytywał Wojewódzki.

Niecik pokazał "ręcznie", co zrobił z Alanem, uderzając pięścią w pięść.

Nie wiem, czy potem był w stanie coś powiedzieć - dodał potem zupełnie poważnie.

Wojewódzkiego interesowało też, czy Niecik był zadowolony ze swojego udziału w programie.

Powiem szczerze, że oglądałem tylko jeden odcinek, bo nie lubię siebie oglądać. Wolę to sobie obejrzeć po dłuższym okresie, niż od razu. Cieszę się, że byłem tam. To jest coś pięknego, że taka szansa spotkała mnie w życiu. Tam jest 3/4 osób, które lubię i z którymi mam kontakt do dzisiaj. Tylko kilka osób dyskryminowało mnie na samym początku, że Niecik jest najgorszy, bo tworzy disco polo, on jest śmieciem... sorry, jakbyś ty, Kubuś, takie obelgi usłyszał, to podejrzewam, że wziąłbyś butelkę i też strzelił - odpowiedział szczerze Niecik.

JZ

Więcej o:
Komentarze (23)
Tomasz Niecik ocenia uczestników "Agenta": Dwulicowi. Padają konkretne nazwiska
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Fh7

  Oceniono 46 razy 22

  Dobrze mówi. Alan to wieśniak. Odeta też

 • Gość: razz

  Oceniono 37 razy 19

  Brawo Tomek!

 • Gość: reni

  Oceniono 30 razy 18

  Andersz to wieśniak do potęgi ! Masakra .
  Nie lubie dysko polo Ale Niecik to fajny facet.

 • Gość: xcx

  Oceniono 20 razy 14

  Czego można oczekiwać od żony tego kolesia, co poniżał inne kobiety. Ta sama szkoła. Dno i pół metra mułu. Mam nadzieję,że telewizja nie będzie promować takich ludzi jak Deta, Lan i Or!

 • Gość: Maro

  Oceniono 16 razy 12

  Wiele można powiedzieć o Nieciku, można nie lubić też jego muzyki, która nie jest zbyt lotna. Ale jedno jest pewne: mówi to co myśli. I zdecydowanie wole takie osoby, niż kogoś zakłamanego co leci do ciebie, a za plecami cię obgada.

 • lukemed

  Oceniono 12 razy 6

  Polowa tych uczestników to jakieś poznał się boże mazgajowate gwiazdki z dupy wzięte z mizernymi rolkami po nedznych debilnych serialach lub znane z tego ze cala polska ma z nich beke wiec nie dziwi ze presja i kompleksy robią z nich kukiełki napędzające oglądalność.

 • Gość: Dorka

  Oceniono 5 razy 3

  Niecik jest żałosny. On i dobre wychowanie? Właśnie pokazał to swoje "dobre wychowanie" obrażając kobiety, tworząc historie które nie miały miejsca, kłamiąc i oczerniając innych. Jak już sobie wymyślił jedną historyjkę to mógł się jej trzymać a nie zawsze podaje inną wersję. Jak sam Kędzior powiedział, Niecik chyba był w innym programie niż wszyscy uczestnicy. Nie mam nic do muzyki disco polo żeby nie było, ale Niecik podkreśla, że jest chłopakiem z podlasia i ile to on hajsu nie ma, że co miesiąc kupuje nowe mieszkanie. Wspomina też jak bardzo kocha swoją kobietę mówiąc o niej wprost w mediach, że jest ona z bardzo biednej rodziny i to on (super człowiek) nauczył ją życia i dzięki niemu ma te pieniądze .. no prosze was.. na jej miejscu bym go zostawiła.

 • Gość: Ania

  Oceniono 11 razy 3

  Bardzo sympatyczny ten Niecik. Szczery i usmiechniety. Andersz to cham. Kto to jest? Chyba podrzedny celebryta, nie znam pana. Natomiast Odeta, brak klasy....i taka niesympatyczna. Nie slucham disco polo, ale Tomek to fajny gosc.

 • Gość: Aga

  Oceniono 2 razy 2

  Bajkopisarz 😂 Wyszło na to , ze nikogo nie uderzył ...sam wszystkich obgaduje , ponieważ inni maja go gdzieś . Psychol

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX