Nergal żałuje związku z Dodą? "Mam taką naturę, że..." Riposta Wojewódzkiego bezbłędna

Nergal zdradził w programie Kuby Wojewódzkiego, czy zdecydowałby się chodzić ponownie z Dodą, gdyby miał możliwość cofnięcia czasu.

Nergal, podobnie jak John Porter, odwiedził Kubę Wojewódzkiego promując płytę wydaną przez projekt pod nazwą Me And That Man. Okazał się być świetnym rozmówcą, kontaktowym i żywiołowym. Jego opowieść o największej traumie z dzieciństwa zwala z nóg.

Moją pierwszą miłością była eteryczna blondynka z przedszkola, Bożenka. Piękna, delikatna uroda. Wtedy nie lubiłem schabowych bo to były żyły, sam syf i jednocześnie w przedszkolach był taki terror, że jak się nie zjadło, to się nie odchodziło od stołu. Ja go jadłem, ale w pewnym momencie strasznie zachciało mi się do toalety. Miałem dylemat: albo zostać i męczyć tego schabowego i się zes*ać w gacie, albo zaryzykować jakieś baty i pobiec do toalety. Wybrałem wyjście pośrednie.
Za późno się zdecydowałem, że jednak muszę się zbuntować pani Jadzi, wbiegam do kabiny. Tylko zapomniałem się zamknąć. Wszystko absolutnie wszędzie, nie wiem, co z tym zrobić i w tym momencie otwierają się drzwi i w drzwiach stoi Bożenka, cała w bieli, i się patrzy. Powiedziałem jej: "Tylko nic nie mówi pani". Ona, nic nie mówiąc, zamknęła drzwi, i k*rwa, minutę później pani Jadzia stała ze szlauchem. I tak się skończyła moja pierwsza miłość - zakończył Nergal tę niezwykłą opowieść.

Potem było o kolejnej miłości Nergala, czyli o Dodzie. Kuba Wojewódzki chciał bowiem wiedzieć, co byłoby w SMS-sie, którego muzyk wysłałby do siebie sprzed 5 lat.

Nic nie zmieniaj. Go on, dokładnie tak, brnij - odparł Nergal.

Kuba Wojewódzki chciał wiedzieć, czy w takim razie spotykałby się z Dorotą, czyli z Dodą.

Oczywiście. Wszystko, co zrobiłem w życiu... mam taką naturę, że nigdy niczego nie żałuję - usłyszał w odpowiedzi.
I też byś zachorował na białaczkę?
Ale o tym to już ja nie zdecydowałem. Po prostu żyj, popełniaj błędy, potykaj się. Mam na drodze miliard fakapów - tłumaczył Nergal.

I bezbłędna riposta Wojewódzkiego.

Poczekaj, bo postawiłeś trochę Dorotę w kontekście fakapu - zwrócił uwagę Nergalowi.
Nie, w życiu rzeczy dzieją się in minus i in plus. I to wszystko nas stwarza, to kim jesteśmy. Więc patrzenie wstecz i myślenie: "Gdybym to zmienił, to coś"... nie. Clue jest bardzo proste: siedzimy tutaj, jest fajna sytuacja, nagraliśmy płytę, z której jestem dumny, mamy fajne perspektywy, w czerwcu kończę 40 lat, czuję się silny i jestem zdrowy. To jest względnie szczęśliwa, fajna sytuacja - zakończył wątek Nergal.

Doda i Nergal spotykali się od maja 2009 do 2011 roku. Kiedy w 2010 roku Nergal zachorował na białaczkę, Doda przez cały czas była obok niego i wspierała go ze wszystkich sił.

Doda walczyła o fotel jurora "Idola" z Nergalem? "Nie wiem, czy ktoś by go brał pod uwagę". Mina zdradza więcej

JZ

Więcej o:
Komentarze (18)
Nergal żałuje związku z Dodą? "Mam taką naturę, że..." Riposta Wojewódzkiego bezbłędna
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: małyszatan

  Oceniono 49 razy 41

  Nergal samego siebie czci jak bożka, kocha się tak bardzo i to z wzajemnością ,że że nie ma miejsca w tym samouwielbieniu dla drugiej osoby w sensie kobiety. Kobieta jest mu ewentualnie potrzebna do 'zrobienia laski ' bo jeszcze sam tego nie potrafi ,ale na pewno nad tym pracuje bo to nieziemsko utalentowany i ambitny facet

 • Gość: statystyk

  Oceniono 41 razy 35

  > Mam na drodze miliard fakapów - tłumaczył 40-letni Nergal.

  40 lat * 365 dni * 24 godziny * 60 minut * 60 sekund => 1.26 miliarda sekund

  Czyli statystycznie: Nergal ma jeden fakup na sekundę, a potem ćwierć sekundy przerwy.

 • Gość: metaletoch

  Oceniono 36 razy 24

  Gdyby nie doda to nikt poza metalami o nergalu by nie słyszał

 • Gość: nie

  Oceniono 25 razy 17

  A wy dalej z tą Dodą i jej kulawą miłością do Nergala . No tak, wspierała go ze wszystkich sił ,siedziała 40 h na dobe w szpitalu a ten ciul ją zostawił.......

 • Gość: Kaska

  Oceniono 11 razy 11

  A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają..... Clue, fakapòw, in plus, in minus- jeju jaki jestem światowy

 • Gość: fojdjs

  Oceniono 14 razy 10

  gdyby miał klasę to by powiedział, że żałuje tej książki i żałuje, że opisał w niej dodę. Nieważne czy to wszystko prawda, może i tak. Wiadomo, że doda do świętych nie należy, ale myślę, że to, że ją opisał w taki sposób (przy czym ona nigdy nie powiedziała na niego ani jednego złego słowa) to straszny obciach i nie przystoi facetowi koło 40.

 • Gość: ewa

  Oceniono 9 razy 9

  Nergal juz po polski gadać nie umie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Nergal wart Portera i odwrotnie - dwa podstarzałe mamuty

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX