Kuba Wojewódzki szydził z Moniki Lewczuk. Teraz tłumaczy. Skrucha? Ani trochę. "Mądrość polega na tym, że..."

Kuba Wojewódzki skomentował poprzedni odcinek, w którym "szydził" ze swojego gościa, Moniki Lewczuk.

Kuba Wojewódzki tydzień temu, w pierwszym odcinku najnowszego sezonu, nie miał litości dla swojego gościa, Moniki Lewczuk. Zadawał jej absurdalne pytania, np. "Czy pingwiny mają kolana", "twoja była płyta robiona na fakturę czy na umowę-zlecenie?". Wyśmiewał teksty jej piosenek i pytał ją, czy "rozumie, o czym on mówi". Wyraźnie zirytowana Lewczuk w końcu nie wytrzymała i powiedziała, że "szydzi z niej".

Odcinek wywołał mocne reakcje, widzowie komentowali go w internecie i oburzali się na sposób, w jaki Wojewódzki potraktował Lewczuk.

Słabe rozpoczęcie sezonu. Pierwsza kobitka po prostu bardzo zestresowana, ale sympatyczna. Zamiast pomóc to dojeżdżał. Kiedyś był chamski w inteligentny sposób, teraz po prostu chamski - pisali między innymi.

Na otwarcie najnowszego odcinka Kuba Wojewódzki poczuł się w obowiązku skomentować rozmowę z Lewczuk.

Gorący temat, właściwie do dziś, przez cały tydzień... Monika Lewczuk. Każdemu z nas zdarza się codziennie pie*rzyć głupoty. Pięć minut, dziesięć, pół godziny, godzinę. Mądrość polega na tym, żeby nie przekraczać tego limitu - powiedział enigmatycznie.

Trudno to potraktować jako usprawiedliwienie się.

JZ

 

Więcej o:
Komentarze (36)
Kuba Wojewódzki szydził z Moniki Lewczuk. Teraz tłumaczy. Skrucha? Ani trochę. "Mądrość polega na tym, że..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: helena

  Oceniono 31 razy 13

  podstarzaly idiota, ktoremu sie wydaje, ze jest interesujacym facetem - to wielkie G., ktore prawdopodobnie z biedy wdarlo sie w swiat ludzi majetnych i zachlysnelo sie jego wielkoscia. Uwaza, ze jest kims lepszym, madrzejszym od innych i moze sobie pozwalac - won z oczu kmiocie nowobogacki.

 • Gość: padoq

  Oceniono 15 razy 9

  Ogladnijcie na YT wywiad z przed paru lat jeszcze w polsacie KW z JUrbanem w ktorym to ten pierwszy zostal zjedzony jako przystawka przez tego drugiego

 • Gość: yt

  Oceniono 7 razy 7

  Abstrahując od poziomu prowadzącego, to panienka musi być rzeczywiście przygłupia jeśli nie wiedziała na co się pisze.
  Ten program nie od dziś jest na antenie. Za darmo też się tam nie występuje.

 • Gość: Calinka

  Oceniono 12 razy 6

  Nie. Nie zgadzam sie. Wojewodzki pieprzy za kase i to duza! Co on nam proponuje? Godzine glupiej rozmowy? Mam wrazenie ze on ma na niektorych z TVN niezle haki bo inaczej normalny pracodawca wywalil by go na zbity ryj. Ten czlowiek to dno.

 • Gość: Koń

  Oceniono 12 razy 6

  Pan Wojewódzki mówiący o limitach w pieprzeniu głupot...Każdemu z nas zdarza się owszem często pieprzyć głupoty, ale nie publicznie Panie Kubo!!! Nie publicznie!!! No, nie mówię o politykach!!!

 • e-komentarz

  Oceniono 13 razy 5

  Kubie pozwolili być kretynem. To nie jest łatwe zadanie jeśli człowiek jest w miarę inteligentny, a Kuba takim jest. Dawniej na różnych dworach takie zadanie spełniał błazen. Błazen miał za zadanie temperować swojego władcę, ale też obracać w żart władcowskie wpadki. Niektórzy na stanowiskach błazna się sprawdzili, inni nie, Kuba chyba się jednak sprawdzi, z zastrzeżeniem że jest błaznem niezależnie od ciągle zmieniającej się za jego kadencji władzy... Zauważyliście że kadencja Kuby jest dłuższa niż którejkolwiek partii?

 • do_podziwu

  Oceniono 4 razy 4

  Nie przekraczac limitu piep*rzenia glupot - jak by to skomentowac ,madre wypowiedzi?! ostatnio sa tak "limitowane" ,ze w zasadzie sluchamy ...same glupoty.

 • Gość: Meggi

  Oceniono 5 razy 3

  Sorry, nie oglądam Pana Jakuba. Lubię mądrych ludzi a nie showmenów. Inteligentni ludzie nie oglądają takiej żenady

 • Gość: love krowe

  Oceniono 2 razy 2

  I znowu od rana smarujecie mój ekran tą Kupą?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX